Губернатор відвідав П’ятидні та зустрівся з активом Устилузької громади

За інформацією заступника устилузького міського голови Світлани Дубицької, 24 січня голова Волинської ОДА Володимир Гунчик з робочим візитом відвідав ЗОШ с. П’ятидні, щодо якої Устилузька ОМТГ розробила та подала проект у Фонд регіонального розвитку на реконструкцію школи з добудовою приміщення для дитячого садка. Губернатор ознайомився з проектно-кошторисною документацією та обіцяв особисту підтримку в реалізації проекту, вартість якого становить 4млн.грн.
Очільник області став свідком початку будівництва елеватора на базі ТзОВ «П’ятидні». За словами директора підприємства Валерія Діброви, потужність елеватора сягне 65 тисяч тонн одноразового зберігання зернових і олійних культур. Зокрема 10 ємностей по 5,5тис. тонн, підлоговий склад на 5,5тис. тонн та 4 операційні ємності на тисячу тонн. Потужність відвантаження за добу – 25 вагонів. Кошторисна вартість проекту – 175млн.грн. Будівництво планують завершити наприкінці цього року та додатково створити 80 робочих місць.
Цього ж дня у сесійній залі Устилузької міської ради відбулася робоча зустріч Володимира Гунчика з активом Устилузької ОМТГ та депутатами, під час якої обговорювався ряд проблемних питань громади. Присутні заручилися підтримкою голови ОДА у напрямку їх вирішення. Зокрема очільник області акцентував увагу на ремонті та відновленні доріг.
-Минулого року за кошти «митного експерименту» ми розпочали ремонт дороги Луцьк – Володимир-Волинський. У 2018-му залишилося покласти лише 27км поверхневого шару асфальту на відрізку шляху Затурці – Володимир-Волинський, - зазначив Володимир Петрович. – Із першого січня цього року місцеві дороги передано на баланс облдержадміністрації, на їх ремонт та відновлення виділено 394млн.грн. Тож уперше є можливість попрацювати над ремонтом місцевих комунальних доріг. Йшлося також про добудову об’їзної дороги за межами м.Устилуг.
-Ми запланували об’їзну дорогу для того, щоб зняти питання скупчення транспортних засобів, що прямують до митного пункту пропуску, на вулицях Устилуга, - наголосив очільник області.
Міла Сергєєва, м. Устилуг

Розділ новин: 

Коментарі