Група реагування патрульної поліції у селі Зимне

Волинська область – п’ята після Київської, Львівської, Харківської і Хмельницької, де реалізується стратегія створення нової поліцейської системи сервісу і безпеки у сільській місцевості, у невеликих містах та селищах. Третього серпня відбулося урочисте відкриття територіальної поліцейської дільниці у селі Зимне. «Група буде реагувати на виклики громадян, приймати заяви, звернення, а також здійснювати попереджувальні заходи для запобігання будь-яких правопорушень», – каже начальник Володимир-Волинського відділення поліції Михайло Бобик.
Новостворена група працюватиме за тим самим принципом, що й патрульна поліція у Луцьку. Обіцяють, що час прибуття групи на виклик у села становитиме 10-20 хвилин. До складу кожного екіпажу, який заступатиме на службу, входитиме двоє поліцейських.
Усю територію Волині поділили на зони, які будуть обслуговувати групи реагування. Таким чином, зі слів стражів порядку, є можливість цілодобового забезпечення охорони громадської безпеки на території міст і сіл області.
Загалом на території Волині розпочали роботу 38 територіальних поліцейських дільниць. Усі 38 груп забезпечені автомобілями, планшетами для фіксації викликів та мають територіальну дільницю із кімнатами для роботи та відпочинку.
Юлія Оберук, с.Зимне, Володимир-Волинський район

Розділ новин: 

Коментарі