Громадська рада при РДА ухвалила план роботи і обговорила новину про премії і звільнення

7 квітня відбулося засідання громадської ради при Володимир-Волинській РДА. Зустріч, що планувалася раніше, зірвалася через відсутність кворуму. Цього разу на засідання прибули з 11-ти дійсних членів семеро осіб.
Першим питанням порядку денного був розгляд заяви ГО «Союз Українок» про поновлення у складі громадської ради Наталії Авдєєнко. Цю кандидатуру підтримали одноголосно.
Далі у ході обговорення визначили план роботи ради на ІІ квартал поточного року, що складається із шести пунктів. Це заходи з оптимізації патріотичного виховання молоді району із залученням працівників культури та освіти; стан надання земельних ділянок під забудову учасникам АТО; результати виконання рішення колегії РДА щодо проведення благоустрою у населених пунктах району; критерії надання допомоги сім’ям учасників АТО; можливості надання сільрадами та соціальними працівниками допомоги в обробітку городів одиноким і непрацездатним мешканцям району; покращення роботи відділу у справах дітей РДА з неблагополучними сім’ями задля захисту прав неповнолітніх на належний догляд і лікування. Ухвалено рішення запрошувати на кожне засідання громадської ради фахівців з РДА, які мають відношення до запланованих напрямків роботи.
Також на засіданні обговорювали інформацію, розміщену в замітці Ярослави Вознюк, опублікованій у минулому номері газети «Місто вечірнє» під назвою «Голова Володимир-Волинської РДА випрошує для себе премії у губернатора». Як зазначив присутній на засіданні керівник апарату РДА Сергій Романюк, премії отримувала не лише Наталія Василець, а й усі працівники райдержадміністрації. Виплачуються вони на цілком законних підставах з фонду економії заробітної плати. А економія виникає внаслідок того, що в РДА зберігається декілька вакантних посад. Наприклад, голова РДА працює без заступників, є вакансія в юридичному відділі, на заміщення якої буде оголошуватися конкурс. Обов’язки звільнених службовців та тих, хто звільнився за власним бажанням і перейшов на іншу, краще оплачувану роботу, виконують працівники РДА, за що й отримують додаткову винагороду. Це водночас слугує заохоченням, адже заробітні плати держслужбовців залишаються низькими.
Аби отримати детальнішу інформацію та роз’яснення про посадові навантаження, про доцільність низки звільнень в РДА і формування фонду економії зарплати за умов безробіття, було вирішено направити відповідний запит від громадської ради керівникам району.
Міла Сергєєва, Володимир-Волинський район

Розділ новин: 

Коментарі