Громадська рада обговорювала стан виплати грошових допомог до 5 травня та подальшу долю дорадчого органу

На черговому засіданні громадської ради при Володимир-Волинській РДА 19 квітня першим розглядалося питання соціального захисту ветеранів, інвалідів ІІ Світової війни та учасників військових дій на території району. З інформацією виступила головний спеціаліст районного управління соціального захисту населення Наталія Антонюк. Вона зокрема зазначила, що розпочалася виплата щорічної разової грошової допомоги до 5 травня. У 2018 році інваліди війни І групи отримають 3685грн.; інваліди війни ІІгр. – 3265грн.; інваліди війни ІІІгр. – 2845грн., учасники бойових дій – 1265грн.; члени сімей загиблих і дружини (чоловіки) померлих інвалідів війни та учасників бойових дій, учасників війни та жертв нацистських переслідувань, визнаних за життя особами з інвалідністю внаслідок загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин, які не одружилися вдруге, – 630грн.; учасники війни – 525 гривень. Учасники бойових дій ІІ Світової війни, а також інваліди війни ІІ і ІІІ груп, яким виповнилося 85 років і більше, одержать до 5 травня допомогу в розмірі 3685 гривень. Кошти будуть перераховуватися через відділення зв’язку або установи банків на особові рахунки громадян за місцем отримання пенсії (особам, які не є пенсіонерами, – за місцем їхнього проживання). А тим, хто на даний час служить, гроші зараховуються на картку через військову частину. На ці виплати уже надійшло понад 113тис.грн., на виплати ветеранам війни, інвалідам та членам їхніх сімей – 414тис. 100 гривень.
Далі громадська рада затвердила план роботи на друге півріччя 2017 року. Передбачається ще два засідання – у липні та жовтні. На першому розглядатиметься питання оздоровлення дітей у літній період та правомірність навчання сільських дітей у міських школах і навпаки. А восени слухатиметься звіт про ремонт доріг на території району.
Наприкінці жовтня закінчуються повноваження громадської ради при Володимир-Волинській РДА. Згідно з Положенням про координаційну раду сприяння розвитку громадянського суспільства у Волинській області, розробленим на рік, замість громадської ради створюватиметься координаційна рада. Новий дорадчий орган буде ширшого формату. 50 відсотків складатимуть представники громадських організацій, іншу половину – постійні представники з числа працівників структурних підрозділів РДА та всіх об’єднаних громад, створених на території району. Це дасть можливість більш ґрунтовно за присутності фахівців розглядати питання життєдіяльності ОТГ.
Міла Сергєєва, Володимир-Волинський район

Розділ новин: 

Коментарі