Громадська приймальня з надання правових послуг розпочала свою діяльність

У березні у нашому місті відбулася скромна, але досить серйозна подія – відкриття громадської приймальні Міжнародного товариства прав людини – Українська секція. Структурним підрозділом секції є Володимир-Волинська група у складі 5-ти осіб, яку очолює Григорій Гороть. Членами групи є Володимир Омелянюк, Олександр Венгловський, Богдан Костюк та Андрій Гороть. Керувати громадською приймальнею, діяльність якої погоджена з керівним органом у Києві, доручено молодому юристу Володимиру Омелянюку. Першим кроком новоствореного органу став підпис меморандуму про співпрацю з Володимир-Волинським місцевим центром безоплатної вторинної правової допомоги (БВПД). За словами керівника БВПД Наталії Смолярчук, яку разом з колегою Степаном Слащуком було запрошено на відкриття, найголовніше завдання – це підняти на високий рівень правову освіту громадян, правосвідомість цілої територіальної громади.
-У результаті того, що прокуратура втратила свої наглядові функції, стоїть питання як про забезпечення послугами адвокатів, так і правової освіти самих громадян. Люди не завжди знають, що вони самі себе можуть захистити. А тому ми ставимо собі за мету проводити правове навчання, організовувати тренінги з представниками правової освіти, які зобов’язані надавати юридичну допомогу. Велике значення матиме моніторинг ситуацій щодо попередження правопорушень Не секрет, що від нестачі правових знань особливо потерпає сільське населення. А тому слід виготовляти і розповсюджувати інформаційні вісники, буклети на різноманітну правозахисну тематику, - каже Григорій Гороть.
Послуги з надання правових консультацій безкоштовні. Консультації надають досвідчені адвокати Микола Омелянюк і Олексій Джура. Адреса громадської приймальні: вулиця Ковельська, 42. Приймальня працює щовівторка і щочетверга з 13 до 14 години.
Антоніна Булавіна, м. Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі