Громада обговорювала проект детального планування центральної частини Володимира-Волинського

14 червня у міськвиконкомі відбулись громадські слухання проекту детального планування центральної частини Володимира. Начальник управління архітектури та містобудування Тарас Киба разом з головним проектантом, директором проектної організації «УкрЗахідУрбанзація” Михайлом Габрелем презентували присутнім креслення. Було оголошено, що проект передбачає в першу чергу транспортну розв’язку центру міста, облаштування місць для автопарковок, регулювання транспортного потоку центральними вулицями і збоку основних в’їздів в місто тощо. Даний документ – це по суті тільки база для наступних проектів облаштування об’єктів благоустрою, зон відпочинку, вулиць та території публічного простору.
Та питання, яке турбувало багатьох учасників слухань, – це демонтаж і зміни в пам’ятниках, які знаходяться на площі Героїв. Їх обурило, що в пресі і серед громадськості побутує думка щодо намірів переносити Обеліск Слави та втручання в написи і емблеми на Стеллах Пам’яті.
«Влада підтримає думку громади щодо облаштування центру міста», - заявив міський голова Петро Саганюк під час брифінгу з журналістами 19 червня:
-Ми як представники влади повинні прислухатись до всіх. Я особисто буду підтримувати думку громади. Але ультиматумів ставити нікому не потрібно. Центр міста давно вже потребує оновлення, тому починати з чогось треба, - вважає Петро Саганюк.

Розділ новин: 

Коментарі