ГОТОВНІСТЬ ОБ’ЄКТІВ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ВОЛИНІ – «НИЖЧЕ ПЛІНТУСА»

Захисні споруди цивільного захисту населення Волині не готові до використання за призначенням. Про це заявив головний рятівник області.
Про це йшлося під час оперативної наради у голови облдержадміністрації Володимира Гунчика вчора, 22-го вересня.
«У нас є затверджений робочий план дій щодо забезпечення готовності органів, які відповідають за цивільну безпеку. Цим планом передбачене виконання низки заходів, спрямованих на забезпечення готовності органів управління та сил цивільного захисту області в умовах надзвичайних ситуацій. Серед цих завдань – приведення захисних споруд цивільного захисту для готовності використання за призначенням. Однак сьогоднішній стан справ показує, що захисні споруди цивільного захисту населення не готові до використання за призначенням. Основні причини: підтоплення, руйнування огорож, металевих конструкцій та вихід з ладу систем життєзабезпечення», - інформує начальник управління ДСНС України у Волинській області Володимир Грушовінчук.
З огляду на це губернатор зобов’язав керівників районів і міст на наступне засідання колегії представити інформацію-звіт, що вони вже зробили і як бачать цю роботу на 2014-15-ті роки.
«У нас ступінь готовності області «нижчий плінтуса». Є цілий ряд документів зі столиці стосовно виправлення ситуації, і хочу, аби це було не лише на паперах», - наголосив Гунчик.
Варто зауважити, що на Волині є 242 потенційно небезпечних об’єкти, з яких 173 – об’єкти підвищеної небезпеки і 12 – хімічно-небезпечних об’єктів.

Розділ новин: 

Коментарі