Гості балу насолоджувалися звучанням живої музики і оперного співу

Насолодитися класичною музикою на заходах, та ще й не у записі, а вживу, нечасто вдається жителям нашого міста. Проте на новорічно-різдвяному балу «Кришталева туфелька» гості могли почути справжню гру музичних інструментів у виконанні оркестру дитячої музичної школи під керівництвом Андрія Пальохи. «Місячна серенада» Глена Міллера, вальс «Розлука чи прощання» з кінофільму «Жінки» та інші чарівні мелодії радували присутніх.
Створював чудовий настрій на балу віртуозною грою також квартет «Віола» у складі Ірини Колюх, Вадима Золотова, Ольги Монархової і Людмили Бражникової. Ніжні мелодії менуету, вальсу і полонезу звучали у виконанні цих музикантів. До речі, один із вальсів, який гості могли почути на святі, був авторським. Цей твір написала учасниця квартету Людмила Бражникова. Вона присвятила твір дітям і викладачам музичної школи.
Та окрасою музичної частини балу став неймовірний оперний спів нашого земляка студента Київського національного музичного інституту ім. Глієра і фіналіста шоу «Голос. Діти» Олександра Чишія. Він привітав присутніх виконанням пісні «White Christmas» і арією з опери Франца Легата «Весела вдова».

Розділ новин: 

Коментарі