Голови ОСББ вчилися управляти будинками

На засіданні ради голів ОСББ, що проходило у Володимир-Волинській міській раді за участі помічника нардепа Ігоря Гузя Андрія Бокоча та голови ради ОСББ Волинської області Петра Лавренюка, керівники об’єднань вчилися правильно управляти будинками. Про намір Ігоря Гузя співпрацювати з місцевими ОСББ сказав Андрій Бокоч. Пропонувалося за фінансової підтримки народного депутата організовувати акції «Чистий двір» та весняні толоки у дворах. Планується організація навчальних семінарів, тренінгів, поїздок представників міських ОСББ до Польщі задля переймання їхнього досвіду. Конкретніший план дій буде узгоджено у березні під час зустрічі Ігоря Гузя з керівниками ОСББ у Володимирі. Основна мета такої співпраці – активізація діяльності існуючих об’єднань та створення нових, у чому місто поки що відстає.
З інформацією, як правильно організувати ефективну роботу ОСББ чи ЖБК та спланувати основні заходи, виступив голова ради ОСББ області Петро Лавренюк. Він детально зупинився на питанні необхідності стратегії модернізації будинку та впровадження енергоощадних заходів. Кожен голова об’єднання є своєрідним лікарем для будинків, який має їх лікувати. З «діагнозом» повинен бути ознайомлений кожен мешканець, адже розв’язання проблем – спільна справа усіх: голови і мешканців.
Петро Лавренюк повідомив, що незабаром у місті буде оголошено огляд-конкурс на краще об’єднання та кооператив, під час якого члени журі оцінюватимуть утримання прибудинкової території, стан дитячих майданчиків, роботу з озеленення та чистоту території; стан будинку, його фасаду, під’їздів, сходових клітин, підвалів, дахів; впровадження енергозберігаючих заходів; заходи із капремонту будинку та прибудинкової території. Переможців, яких буде відзначено грошовими призами, визначатимуть у номінаціях: «Затишний двір», «Привабливий будинок», «Енергоефективний будинок».
Присутні на засіданні ділилися власним досвідом у вирішенні конкретних проблем та визначили питання для обговорення на наступній зустрічі.
Міла Сергєєва, м. Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі