Голови громад Володимирщини зустрілися з матерями та дружинами загиблих Героїв

Голови громад Володимирщини зустрілися з матерями та дружинами загиблих Героїв
Голови громад Володимирщини зустрілися з матерями та дружинами загиблих Героїв

Ініціативу проведення зустрічі голови громадської організації «Герої не вмирають» Софії Дармофал підтримали голови громад: Лідія Томашевська, Олена Касянчук та Андрій Сапожник.
Цього разу зустріч проходила в новому приміщенні ЦНАПу Литовезької сільської ради, організатором якої була голова громади – Олена Касянчук.
На засідання прибули представники Третього відділу Володимир- Волинського територіального центру комплектування та соціальної підтримки: підполковник Сергій Маринець, майор Олександр Дуріхін, працівник ЗСУ Ігор Гонтарський, а також керівник КНП "Іваничівський центр первинної медико-санітарної допомоги" Андрій Сторонський.
Матері та дружини загиблих Героїв обговорили разом з представниками влади, медиками та військовими питання з якими стикаються в повсякденні родини наших Героїв.
Іваничівський селищний голова Лідія Томашевська повідомила учасників зустрічі, що в громаді прийнято відповідні програми, зокрема Комплексна програма підтримки учасників антитерористичної операції (операції об’єднаних сил) та членів їх сімей Іваничівської селищної ради на 2021-2025 роки та Програма підтримки жителів Іваничівської селищної територіальної громади, яких мобілізовано до лав Збройних Сил України для захисту України від збройної агресії російської федерації на 2024-2025 роки.
Саме у цих Програмах передбачена соціальна підтримка членів сімей загиблих військовослужбовців, в тому числі і у період АТО.
Селищний голова Лідія Томашевська зазначила, що отримання статусу сім’ї військовослужбовця, який загинув чи пропав під час проходження військової служби потребує тривалого часу для збору документів та отримання висновків відповідних служб, а родини потрібно підтримувати вже сьогодні, тому влада та депутати оперативно повинні реагувати на прохання, щодо вирішення проблемних питань з якими стикаються родини загиблих Героїв.
А також запевнила, що в Іваничівській селищній раді, з метою врахування питань піднятих на зустрічі негайно буде створена робоча група з залученням відповідних працівників та депутатів селищної ради для винесення на засідання виконавчого комітету та сесії напрацьованих змін до програми, зокрема по наданню щорічної матеріальної допомоги, одноразової матеріальної допомоги на оплату комунальних послуг кожній сім’ї загиблого та зниклого безвісти, а також виділення фінансової підтримки громадської організації «Герої не вмирають» для виконання їх статутних зобов’язань.
Селищний голова запропонувала матерям та дружинам загиблих Героїв, голові громадської організації «Герої не вмирають» Софії Дармофал взяти участь в засіданні робочої групи, про дату та час проведення якої їх буде повідомлено.
Лідія Томашевська, Олена Касянчук та Андрій Сапожник в своїх зверненнях до матерів та дружин загиблих Героїв зазначали, що немає жодного слова, яке зможе зменшити біль тяжкої втрати. Наступні покоління мають пам’ятати про подвиг наших Героїв, і саме матерям та дружинам важливо, щоб пам'ять про їхніх дітей та чоловіків жила, адже вони віддали найцінніше – власне життя заради нас і України.
Як зазначила голова громадської організації «Герої не вмирають» Софія Дармофал метою зустрічі стало привернення уваги влади та суспільства до потреб родин загиблих Героїв та вирішення їх вцілому.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: