Голову Володимир-Волинської РДА «застукали» в робочий час в ресторані

7-го червня у мережі Фейсбук депутат Володимир-Волинської райради виклав відео, де зафільмована голова РДА Наталія Василець за столом. Автор відео стверджує, що чиновниця в робочий час знаходилася в ресторані та вживала алкоголь.
“Ось таким чином голова Володимир-Волинської РДА Наталія Василець проводить свій робочий час. Сьогодні в Володимирі-Волинському була сесія районної ради, напевно, так голова відмічає її завершення. Я розумію, що кожен має право на відпочинок, але посадова особа такого рангу напевно мала б це робити не під час робочого дня, бо рядові працівники собі ж такого не дозволяють, хоча після побаченого, - чому голові можна, а простому працівникові - ні?“ – написав у Фейсбук депутат Карпюк
В той же час відеозапис набрав понад 32 тисячі переглядів. Думки у мережі розділилися: одні підтримують депутата, який є автором відео ,та багато людей виступили на захист Наталії Василець. На відео, щоправда, не зафіксовано, чи голова РДА вживає алкоголь, однак стоять бокали, в яких у ресторанах подаю коньяк. Невідомими залишилися і компаньйони голови РДА, які, ймовірно, разом з нею обідали після засідання сесії.
Голова РДА Наталія Василець, помітивши, що її знімають, дістала мобільний телефон, піднялася і мовчки вийшла з-за столу.
Місцеві журналісти зверталися до голови райдержадміністрації з проханням прокоментувати ситуацію. Однак чиновниця чомусь обрала позицію ігнорування.
Наталія Ткачук

Розділ новин: 

Коментарі