Голову Володимир-Волинської РДА Володимира Савчука визнано особою, яка не може займати керівні посади в органах державної влади

30 жовтня 2014р. Комітет громадської люстрації м.Володимира-Волинського і району розглянув звернення активістів ВО «Майдан», громадян міста, акціонерів і працівників ВАТ «Родючість» про ініціювання процедури люстрації щодо Савчука Володимира Олександровича – голови Володимир-Волинської райдержадміністрації,  колишнього голови ВАТ «Родючість».
У результаті перевірки люстраційний комітет встановив:
1.Савчук В.О. був затверджений у квітні цього року на посаду голови Володимир-Волинської РДА без громадських слухань, від добровільної процедури громадської люстрації відмовився.
2.Перебуваючи на посаді голови РДА, проігнорував ініціативи громадськості щодо гласності, публічності та прозорості дій влади, а саме:
Pвідмовив членам Комітету громадської люстрації взяти участь у роботі комісії з питань законності та правопорядку, депутатської етики, регламенту та регуляторної діяльності з метою вивчення дій чиновників минулої влади, а також в участі у підготовці окремих питань нинішньою владою;
Pпризначення нового начальника районного відділу освіти проведено без громадських слухань, без конкурсу і представлення інших кандидатур;
Pзініціював спробу зірвати проведення громадськістю району фестивалю «Українське коровай-сузір’я»-реквієм, організованого на вшанування пам’яті Небесної сотні, учасників та жертв АТО.
3.Із мотивів особистої неприязні в жовтні цього року спровокував у приміщенні Володимир-Волинської районної ради хуліганські дії по відношенню до заступника голови районної ради Карпюка П.В.
4.Попередня службова діяльність Савчука В.О. (доведення до повного розвалу очолюваного ним підприємства ВАТ «Родючість») свідчить про непрофесійність і відсутність організаційних здібностей, які мають бути притаманні керівникові, а також вбачає корупційні дії, а стиль життя не відповідає доходам керівника очолюваної установи.
Керуючись принципами демократизму та справедливості, згідно з вимогами володимир-волинського Майдану щодо проведення люстрації в органах влади та установах державної і комунальної власності, на підставі критеріїв, затверджених у Декларації про громадську люстрацію на Волині, Комітет громадської люстрації прийшов до висновку:
1.Визнати Савчука В.О. особою, яка не може займати керівні посади в органах державної влади, установах та організаціях державної і комунальної власності.
Висновок Комітету громадської люстрації підлягає оприлюдненню через засоби масової інформації.
 Володимир Грек, голова Комітету громадської люстрації    

Розділ новин: 

Коментарі