Голову Володимир-Волинської райради депутати звинувачують у кримінальних та адміністративних порушеннях

Голову Володимир-Волинської райради Андрія Оніщука депутати Юрій Михалець, Ганна Фурман, Михайло Сеньківський і Валерій Романов звинуватили у кримінальних та адміністративних порушеннях і вимагають на момент проведення розслідування відсторонити його від посади. Відповідний запит до начальника Володимир-Волинського міськвідділу міліції 17 липня під час сесії озвучив депутат Юрій Михалець.
У запиті, зокрема, йдеться про те, що під час 35-ї сесії у порядок денний було включено питання «Про звіт голови районної ради за 2014 рік». Звіт викликав у депутатів багато запитань, Андрія Оніщука звинуватили у зловживанні коштами, у невиконанні прийнятих програм району; у неправомірних діях при прийнятті і звільненні з роботи Світлани Козюри; у порушенні трудової дисципліни і т.д.
Тоді на сесії депутати хотіли створити робочу групу для вивчення дотримання у роботі головою райради законодавства. Депутати проголосували ствердно, але групу так і не було створено. Частина з них у знак протесту залишила сесійну залу.
«Однак після невеликої перерви Андрій Оніщук ввів в оману частину депутатів, що залишилась, оголосивши про наявність кворуму, і продовжив вести засідання сесії, де неправомірно було оголошено про прийняття низки питань, у тому числі майнового і фінансового характеру. Крім того, головою районної ради було внесено неправдиві дані у протокол 35 сесії щодо голосування стосовно звіту голови, створення робочої групи з перевірки дотримання законодавства головою районної ради, а також про кворум депутатів на засіданні сесії. На депутатське звернення Юрія Михальця надати йому завірену копію 35-ї сесії замість 10 днів голова ради надав відповідь рівно через 50 днів», – йшлося у запиті.
На думку депутатів, у діях Андрія Оніщука є ознаки низки адміністративних порушень та злочинів, а саме: неправомірне використання державного майна, самоправство, зловживання службовим становищем, службове підроблення, службова недбалість.
Начальника Володимир-Волинського міськвідділу міліції депутати просили відкрити кримінальне провадження щодо викладених правопорушень і на час розслідування забезпечити відсторонення від посади Андрія Оніщука.
Утім, голосів для прийняття цього запиту не вистачило, і депутат Юрій Михалець переоформив його як депутатське звернення.
Ярослава Вознюк, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі