Голова Володимир-Волинської РДА розпочала ремонт у кабінеті

Ледь пропрацювавши на посаді 100 днів, голова Володимир-Волинської РДА Наталія Василець розпочала ремонт у двох службових кабінетах – власному та майбутнього заступника. На період проведення ремонтних робіт очільниця пішла у відпустку. А тим часом третій поверх РДА нагадує школу у період канікул: усі меблі винесені, фарбуються стіни.
Виникає логічне запитання: за чиї гроші під час війни та економічного занепаду робиться ремонт у кабінетах, в яких сидять слуги народу? Відповідь проста: звісно ж, за гроші з районного бюджету, тобто за наші з вами, адже, як казала Маргарет Тетчер, не буває державних грошей, є гроші платників податків.
Думаю, чимало платників податків погодяться, що в час, коли війна, коли вся країна по крихтах збирає допомогу армії, робити ремонт у службових кабінетах – неприпустиме явище. Тим більше, що кабінети ремонту і не потребували. Напевно, ремонт у кабінеті – це подарунок собі до 100 днів роботи на посаді. Якщо кожен керівник, приходячи на посаду, буде розпочинати свою роботу з ремонту в кабінетах, то районний бюджет тільки працюватиме на закладення коштів на ремонт тих чи інших кабінетів.
І варто звернути увагу, що після того, як у районну раду прийшли нові голова та заступник, свою роботу вони не розпочинали з ремонту в кабінетах, а працюють у тих, які їм залишилися від попередників.
Ганна Фурман, депутат районної ради від ВО «Свобода»

Розділ новин: 

Коментарі