Голова облдержадміністрації не залишив поза увагою проблеми Володимира-Волинського

18 травня громада міста Володимира-Волинського і району мала нагоду поспілкуватися з головою облдержадміністрації.
Черговий візит очільника ОДА до Володимира-Волинського співпав з напруженою весняною порою, проте бажаючих зустрітися з Володимиром Гунчиком виявилося немало. Ще до початку прийому біля будівлі райдержадміністрації зібралося чимало людей, які очікували своєї черги. Питання, з якими громадяни району та міста зверталися до очільника області, були різними. Це і видача закордонних паспортів, й облаштування дитячих майданчиків, і проблеми фермерських господарств, ремонт доріг та транспортні перевезення, а також звернення з особистих питань. Одним з центральних було питання об’єднання двох ЦНАПів. «Основні аспекти, з якими до них звертаються громадяни, – це оформлення паспортів, реєстрація новонароджених. Відділення за день обслуговує близько 30-40 людей. Ми хоч і районний відділ, але і містянам у наданні послуг не відмовляємо. Так само діє і міський ЦНАП», – розповіла завідувач центру Галина Василенко.
Володимир Гунчик запропонував у новому приміщенні об’єднати два центри – міста і району – в одну структуру.
Досить гарячим було обговорення проблеми щодо земельного наділу учасникам АТО на території Хобултівської сільської ради. Як доповів сільський голова Олександр Процан, на території сільради зареєстровано 24 учасники бойових дій, з яких 7 знаходяться в зоні АТО. В даний час триває судова справа між облдержкомземом та громадянином Юрієм Пилипцем за приватизацію 13 гектарів землі, які могли б бути наділені учасникам АТО. Володимир Гунчик відповів, що до закінчення судової справи питання не може бути вирішене, але на території сільської ради є інші земельні ділянки.
-Не потрібно створювати протистояння в суспільстві. Згідно з наказом Президента України, учасники АТО повинні бути забезпечені земельними наділами в першу чергу, але це не означає, що з них треба робити еліту. Військове протистояння триває, і завтра, можливо, учасниками бойових дій станемо ми всі, - сказав голова ОДА.
Також підіймалися питання щодо невчасної видачі посвідчень учасникам бойових дій, про незадовільну роботу військкоматів. Володимир Гунчик пояснив, що з даних питань готуються відповідні накази.
Володимир Петрович відвідав село Заріччя, фермерське господарство Мирослави Чайковської у селі Федорівка.
Антоніна Булавіна, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі