Гоголь відпочиває: наші мертві душі споживають газ, а платити не хочуть

У с. Руснів Володимир-Волинського району терміново потрібні екстрасенси, бо хто ж, як не вони, зможе розібратися в ситуації, що там склалася. А відбуваються у селі якісь чудеса, причому з участю потойбічних сил. Посудіть самі: ціла низка давно покійних мешканців Руснова дивним чином використовує газ і зухвало за нього не платить! Якщо ви думаєте, що це маячня божевільного, то глибоко помиляєтесь. Це чиста правда! І докази у нас є – платіжки з рахунками, що регулярно надсилає мертвим душам Володимир-Волинське управління газового господарства. А приніс їх у редакцію житель села Микола Головенко. Також Микола Васильович прихопив із собою листа від односельців. У ньому вказаний цілий список прізвищ давно померлих руснівців, яким приходять з міськгазу справжнісінькі повідомлення про сплату. От стурбовані люди й цікавляться, як змусити недисциплінованих покійників платити за блакитне паливо.
-Уже 15 років, як померла моя сестра Марія Василівна, а згодом покинув цей світ і її чоловік Володимир Юхимович, - розповідає Микола Головенко. – Відтоді їхня хата стоїть пусткою. Здалеку видно, що там ніхто не живе, бо все навколо поросло чагарниками. Але газовий лічильник на стіні залишився. І тут починається містика: покази приладу обліку щомісяця зростають, отже, свідчать про те, що мої покійні родичі споживають газ.
Микола Васильович показує дві останні платіжки, що надійшли на ім’я його покійної сестри Марії Головенко. Там чорним по білому написано, що у травні 2018 року вона напалила газу на 160 гривень, а у червні – на цілих 807грн. 12 копійок. Чоловік стверджує, що останній показник лічильника – 30780 кубів, а до сплати нараховано на 116 кубів більше, звідси і кругленька сума.
Судячи з листа, що передав нам гість, з аналогічними проблемами стикаються у селі родичі ветерана війни Іларіона Смолярчука, Ніни Денисюк, Григорія Волянського, Ксенії Голяновської, Ірини Загорської, Івана Бучака, Федора Макари та багатьох інших руснівців, які померли 10-15 років тому.
Отже, панове екстрасенси, роботи – непочатий край. Тож гайда у Руснів вибивати з покійників борги і проводити з ними виховну роботу!
Міла Сергєєва

Розділ новин: 

Коментарі