Гірники Нововолинська хочуть позбутися ставлеників Демчишина

Вранці, 9 лютого, в редакцію газети надійшла інформація про те, що нібито відбувається рейдерське захоплення ДП «Волиньвугілля». Інформація виявилася фейковою. За словами лідера незалежної профспілки гірників шахти №9, депутата міської ради Василя Гури, нічого подібного не було. Цього ранку група шахтарських активістів зібралася біля адмінкорпусу держпідприємства, щоб зустрітися зі ставлениками міністра Володимира Демчишин - директором з економіки і фінансів підприємства Анатолієм Болотовим, директором з МТП і маркетингу Сергієм Акатовим і заступником генерального директора з фінансових питань Олегом Вітушком, які вже повинні були повернутися з відрядження до Києва.
Нагадаємо, що 3 лютого, на території «Волиньвугілля» відбулися збори гірників, яких дуже обурив факт побиття «правосеками» голови профспілки шахти №1 Анатолія Мухомеджанова. Того дня троє названих чиновників, проігнорували збори і, навіть не дочекавшись відрядних посвідчень, терміново виїхали в столицю, нібито узгоджувати в міністерстві інвестиційні проекти. 9 лютого вони повинні були повернутись, але гірники їх так і не дочекались. На думку активістів, діяльність цих посадовців при підтримці радника міністра Андрія Венгрина і директора департаменту вугільної промисловості Олександра Крука ускладнюють і без того скрутне становище копалень.
-Цього року Мінвуглеенерго запровадило централізовану закупівлю паливно-мастильних матеріалів для потреб виробництва. Директори шахт перечислили на це гроші, але матеріалів немає й досі. І це, ми вважаємо, - чергова «палка в колеса» з боку пана міністра. Більше того, радник міністра Андрій Венгрин, не маючи жодних повноважень, заборонив Червоноградському вантажно-транспортному управлінню перевозити наше вугілля на збагачувальну фабрику (волинські шахти боргують транспортникам більше 4 млн. грн., але домовилися з керівництвом «Львів вугілля»про відстрочення боргу за умови, що перерахують їм кошти на паливно-мастильні матеріали), про що особисто поінформував телефоном міського голову Віктора Сапожнікова. Ми дуже стурбовані ситуацією, яка слалася нині у вугільній галузі міста і вимагаємо відсторонення Акатова, Болотова та Вітушка від займаних посад, - зауважив Василь Гура.
Валентина Савчук, м. Нововолинськ

Розділ новин: 

Коментарі