Гімназисти передали подарунки дітям зі сходу

Україна потерпає від зовнішньої агресії на східних рубежах. Кров мирного населення, зруйновані оселі, школи, дитячі садочки – усе це стало реальністю нинішнього дня. Жодна людина не може залишитись байдужою до страждань, а ще більше – до долі своєї Батьківщини.
Учителі та учні Володимир-Волинської гімназії ім.О.Цинкаловського беруть активну участь у зборі коштів та необхідних речей для людей, які цього потребують.
«Не будь байдужим!» – під таким девізом проходили акції на підтримку учасників АТО, а також дітей Луганської та Донецької областей у Володимир-Волинській гімназії ім.О.Цинкаловського.
Крім того, гімназисти підтримали ініціативу «Правого сектора» і взяли участь в акції «Діти заходу – дітям сходу». Сподіваємося, що наші книги, іграшки, речі, листи принесуть задоволення нашим ровесникам, адже даруємо їх від щирого серця!
Члени гуртка декоративно-ужиткового мистецтва під керівництвом Вікторії Щурук спільно з учнівським парламентом розпочали збір коштів для придбання матеріалів для виготовлення маскувальних сіток воїнам АТО.
У 2015р. вчитель історії Андрій Просов та учні 9-А класу провели ряд екскурсій біля гімназійного стенду «Герої не вмирають!», в ході яких знайомили учнів з подіями на Майдані, ходом АТО, біографією загиблого героя Ігоря Упорова.
Учні нашої гімназії понад усе хочуть миру, адже це – наше майбутнє. Але кожен із нас усвідомлює: щоб був спокій на нашій землі, щоб не лилася кров, щоб ми не стали знову народом «другого сорту», за це треба боротись. Підтримуємо дії нашого уряду, спрямовані на припинення вогню на сході, і зробимо все, щоб наша країна була вільною.
Анастасія Щурук, член учнівського парламенту

Розділ новин: 

Коментарі