Гарант збереже владу, а для очільника МВС рік буде більш ніж успішний

h6>
2018-й стане для України вдалим роком, але авторитет гаранта держави від цього, як мінімум, не стане вищим. У крайньому випадку є ймовірність зворотної динаміки. Зовнішні атрибути влади Порошенко формально збереже, але не більше того.

Володимир Гройсман
Початок року Собаки може принести прем’єрові проблеми, але йому вдасться їх подолати. Друга половина року занепокоєння не викликає. Із січня по березень астрологи радять бути напоготові у всьому, що стосується збереження статусу. Меншою мірою, але попередження поширюється також на матеріальне становище.

Юлія Тимошенко
Напередодні Нового року відбудеться якась вирішальна подія у кар’єрі. Мета Тимошенко вже до кінця січня наступного року або повністю буде досягнута, або остаточно відкинута. «Швидше відкинута, ніж навпаки», – вважає астролог.

Арсеній Яценюк
Для екс-прем’єра новий рік виявиться нерівним через проблеми, які повинні були початися з осені 2017-го. З середини року Яценюку здаватиметься, що його поглинула низка невдач, але насправді це не так. Просто життя почне забирати в нього щось непотрібне, від чого він добровільно не згоден відмовитися. Політична кар’єра не постраждає.

Арсен Аваков
Для міністра МВС рік Собаки виявиться не просто хороший, а зі знаком оклику. Він зможе домогтися цілей, які були поставлені ледь не роки тому. На шляху досягнення мети Аваков зможе очолити групу однодумців, яким повністю довіряє.

Розділ новин: 

Коментарі