Футболістка-чемпіонка, яка любить троянди і цукерки

Футбол – надзвичайно популярна гра із дуже давньою історією. Ще дві тисячі років тому у неї грали у Стародавньому Китаї. У наш час футбол – це престижно, захоплююче і популярно. У нього грають і за його гравців вболівають мільйони людей на всій планеті. Хоча здебільшого цей вид спорту сприймається як чоловічий, та з кожним роком все більшої популярності він набуває серед жінок. Згідно з експертними даними, зараз жіночий футбол – найпопулярніший на планеті командний жіночий вид спорту. Уявіть собі, що у світі більше 20 мільйонів футболісток. Чому ж дівчата ідуть у футбол? Їх не зупиняють ані виснажливий біг, ні тренування і травми. Заняття футболом допомагають підтримувати хорошу спортивну форму, до чого небайдужа абсолютна більшість дівчат різного віку. Цей вид спорту тренує витримку, швидкість, вправність, кмітливість, а ще дає можливість розслабитися і отримати задоволення від процесу гри.
Юна футболістка із Микитич Богдана Окшин – наполеглива у досягненні своєї мети. А мета у дівчини – стати футболісткою, щоб це заняття було не хобі, а професією на все життя.
Богдана почала займатися футболом у сім років. Що ж привабило дівчину у цьому виді спорту? Будучи доволі жвавою, енергійною, дружелюбною, дівчина у цьому хобі знайшла вихід для своєї енергії. Саме у футболі вона побачила можливість побігати, з друзями поспілкуватися і водночас досягти певного результату. Серед футболісток дівчина знайшла не лише друзів, а й подруг-однодумців – усі вони займаються спільною справою, мають однакові інтереси. З кожним роком Богдана все більше переконується у тому, що футбол для неї не просто захоплення, а справа, з якою вона збирається пов’язати своє майбутнє. Прикладом для дівчини є молодий і перспективний Віктор Коваленко – учасник національної збірної України.
-Батьки підтримали мене у бажанні займатися футболом і підтримують досі. Це для мене дуже важливо, дає додаткові сили рухатися до поставленої мети. Футбол відіграє неабияку роль у моєму житті. Це справа, з якою я планую пов’язати своє майбутнє, і робитиму все від мене залежне, щоб мрія стала реальністю. Звісно, дуже вдячна своєму тренеру Галині Матвейчук, яка вірить у мене і робить усе для зростання мого професіоналізму, а також дівчатам із моєї команди. Разом ми – сила. Вже здобували перемоги і на районному, і на обласному рівнях.
Коли випадає вільний від навчання і тренувань час, Богдана залюбки проводить його з друзями. А ще чемпіонка, як і багато дівчат, любить ласувати цукерками та милуватися трояндами.
Тетяна Корнійчук, с.Микитичі, Володимир-Волинський район

Розділ новин: 

Коментарі