ФРОНТОВА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ БІЙЦІВ В ЗОНІ АТО

У Львові стартувала кампанія «Фронтова бібліотека», під час якої організатори планують зібрати понад 20 комплектів різнопланових книжок, які згодом відправлять бійцям на передову лінію.
Таку заяву зробив координатор проекту «Фронтова бібліотека», член правління молодіжного об'єднання «Граніт» Андрій Мочурад, інформує кореспондент «Вголосу».
За його словами, ідея зібрати «Фронтову бібліотеку» виникла в зоні АТО, коли він разом із військовими перебував на передовій лінії.
«Повірте, книжка – це колосальна допомога, яку ми всі разом можемо презентувати нашим захисникам», – пояснив координатор проекту.
«Важливий момент – не скинути з дому ті книжки, які є зайвими, а подарувати солдату саме ту книжку, яка є якісною, допоможе розвантажитися, абстрагуватися, відволіктися, перенестися в іншу реальність.» – наголосив Мочурад.
Загалом у планах організаторів протягом грудня-січня зібрати понад 20 комплектів книжок, у кожному з яких буде представлено близько 30 авторів.
Книжкові комплекти пакуватимуть у спеціальні розписні дерев’яні коробки з ручками, які легко переносити.
Щоби позбутися спекуляцій, аби ці книжки не перепродували, координатори проекту розробили спеціальний штамп із позначкою «Бібліотека АТО», яким маркуватимуть усі книжки.
Кампанію зі збору книжок для формування «Фронтової бібліотеки» вже підтримали понад 30 закладів харчування і книгарень міста.

Розділ новин: 

Коментарі