Фракція ВО «Свобода» у Володимир-Волинській райраді не підтримала антисоціальний проект бюджету

16 грудня 2016 року фракція ВО «Свобода» у Володимир-Волинській райраді не підтримала проект бюджету району на наступний рік, оскільки вважає його брехливим та соціально несправедливим.
За словами голови фракції ВО «Свобода» Павла Карпюка, основний фінансовий документ району не можна приймати поспіхом. «У зв’язку з урядовими бюджетними змінами на фінансування місцевим бюджетам передаються комунальні послуги та енергоносії установ охорони здоров’я та утримання установ загальної освіти. Таким чином ми змушені освіту району  дофінансовувати на 3 мільйони 100 тисяч гривень, ще 246 тисяч виділяти на оплату енергоносіїв лікарні. Це ті гроші, які б ми могли використати на покращення інфраструктури в районі. Думаю, з наступного року буде по-іншому і на місцеві бюджети перекинуть ще більше видатків. Може дійти до того, що і зарплати вчителям платитимуть з районного бюджету. Але варто пригадати, що ще минулого року ми попереджали, що скорочення видатків на освіту призведе до закриття шкіл. Нам натомість гарантовано обіцяли, що на 1 вересня будуть шкільні автобуси. Дали їх аж у грудні, і знову людям збрехали. Тому фракція ВО «Свобода» у районній раді голосувати за бюджет, яким влада кожного разу бреше людям в очі, не буде», - зазначив Павло Карпюк.
Свободівець також наголосив, що влада у Володимир-Волинському районі знаходиться в руках БПП «Солідарність» і практично усі ключові комісії у районній раді теж очолюють депутати від цієї партії, отже, відповідальність за стан району теж лежить на цій  політичній силі.
Разом з тим Володимир-Волинська РДА розробила програму, відповідно до якої хотіла отримати з районного бюджету 96 тисяч гривень на заробітну плату працівникам райдержадміністрації. Втім, депутати не підтримали цю програму. Павло Карпюк порадив голові РДА Наталії Василець, як ставлениці вертикалі президента, звертатися до Волинської ОДА та просити грошей на заробітну плату, а не протискати рішення через районну раду і забирати гроші від громади.
Ярослава Вознюк,Володимир-Волинський район

Розділ новин: 

Коментарі