Фотоквест у вишиванках – культурне дозвілля нового покоління

«Вишиванка – твій генетичний код», – кажуть справжні патріоти. 21 травня українців закликають одягти національний одяг на роботу, романтичне побачення чи прогулянку в парку. Традиція закріплюється, ще й обростає різноманітними конкурсами. Є ініціативні люди й у Володимирі-Волинському.
Зусиллями Олександра Кавюка, Андрія Садовського та Тетяни Душакової день у вишиванках запам’ятався захоплюючим фотоквестом. Як розповів Сашко, ідея заходу зовсім не нова. Подібні ігри часто проводять у великих містах. Їхня суть у тому, що команди виконують заздалегідь продумані організатором завдання. Цього разу команд було чотири, у кожної - фотоапарат, з одягу – вишиванка, часу – 2 години. Упродовж фотоквесту потрібно проявити і командний дух, і креатив, а ще добре орієнтуватися на місцевості.
Після виконання завдань журі визначило переможців. Найкращою стала команда «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» (на фото), до складу якої увійшли: Ольга Гнатюк, Ольга Торчинюк (с.Микуличі), Марія Савлук, Вероніка Радкович (с.Хобултова), Аліна Горік (с.Хмелівка). «Побільше б таких заходів», – каже Ольга Гнатюк. До речі, треба визнати, що ідею фотоквесту особливо підтримала молодь району.
На захід прийшли не так багато гравців, як прогнозували. Олександр переконаний, що це лише перші кроки у популяризації культурних розваг у Володимирі. Цілком ймовірно, що скоро у нашому місті цікавих подій стане більше. Є ще недовіра з боку людей. Сашко каже, що люди звертають увагу на те, хто організовує дійство, щоб знати, чи варте воно уваги. Фотоквест у вишиванках анонсували тільки в Інтернеті, на паперову рекламу потрібно більше часу. Але про наступні заходи організатор обіцяє повідомляти заздалегідь, а отже, сподівається на активнішу участь жителів міста і району.
Аліна Зай, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі