Фонтан у Володимирі – весілля під час чуми!

Шановні мої, дорогі читачі!
Я переконаний, що переважна більшість із вас читали публікації у місцевій пресі під заголовками «Депутати оскаржують рішення збудувати у місті фонтан» («Місто вечірнє», №32 від 11 серпня 2016 року) та «Депутати проти будівництва фонтана» («Слово правди», №33 від 11 серпня 2016 року).
Із вашого дозволу я хочу розвинути цю проблему значно ширше, а також зробити висновок щодо того, куди наші керівники бездумно намагаються вкласти кошти при підтримці деяких продажних депутатів міської ради, які на перший погляд представляють демократичні сили. Сьогодні це дуже легко вирахувати, проаналізувавши результати голосування за це чумне рішення на черговій сесії міської ради. Під зверненням підписалися лише 12 депутатів із 36-ти, а решті - байдуже, куди йдуть наші з вами податки.
Виходячи з публікацій, ми бачимо, що лише проектно-кошторисна документація коштуватиме 100 тисяч гривень. А матеріали, а сама установка фонтана? А скільки ще буде вкрадено? Про це можна лише здогадатися.
Невже у нас немає бідних, обездолених людей, одиноких старих, багатодітних сімей, родин загиблих воїнів-патріотів, які віддали своє життя за мирне небо над нашими головами? Чи оснащена в достатній кількості зброєю і технікою наша армія? Чи не розумніше ці кошти направити на покращення побутових умов наших воїнів на передовій, на удосконалення засобів захисту їхнього життя, аби не плакали їхні матері?
А наші вулиці, на яких тижнями після дощів стоять у ямах калюжі? Хіба на їхній ремонт не потрібні кошти?
Пане Саганюк і «кишенькові» депутати! Вдумайтеся в ці пропозиції, обміркуйте їх!
Я глибоко переконаний, що мешканці нашого міста не дозволять керівництву, яке нами найняте на роботу, реалізувати в життя цю на даний час злочинну ідею.
Дорогі читачі! Замисліться ще й над тим, де влада міста має на меті установити фонтан і яка цим переслідується мета?
Слава Україні! Слава нашим Героям!
З повагою ваш Анатолій Ярмощук

Розділ новин: 

Коментарі