Фонд «Прибужжя» і громада села Хобултова створили комфорт у дитячому садочку

Вихованцям дитсадка у с.Хобултова поліпшили умови: утеплили санітарну кімнату, встановили бойлер для гарячої води, замінили умивальники, поклали керамічну плитку на стінах та підлозі, купили дитячі меблі. Вдалося це зробити завдяки другому етапу конкурсу міні-проектів «Крок назустріч», ініційованого фондом Ігоря Гузя «Прибужжя».
Ініціативна група села написала проект «Облаштування санвузла дошкільного навчального закладу» і, ставши одним із шести переможців другого етапу конкурсу «Крок назустріч», отримала від фонду Ігоря Гузя «Прибужжя» сертифікат на суму 13тис.грн. Загальна вартість проекту близько 19125тис.грн.
Конкурс проектів «Крок назустріч» допомагає реалізовувати різноманітні соціальні проекти. Так переможці з різних районів та міст регіону «Прибужжя» вже облаштували дитячі чи спортивні майданчики, відремонтували зали для спортивного розвитку молоді, встановили камери відеоспостереження для забезпечення безпеки школярів тощо.
Автор проекту голова батьківського комітету дитсадка Іванна Кирпа подякувала Ігорю Гузю за хорошу ідею та можливість самоорганізовуватися. «Багато хто з місцевих жителів не вірив, що нам вдасться зробити задумане. Спільно з фондом, місцевою владою все-таки вдалося. Діти тепер мають комфортні умови», - зауважила вона.
Народний депутат підкреслив, що конкурс «Крок назустріч», який ініціювали у фонді «Прибужжя», допомагає активній та ініціативній громаді втілювати важливі програми, потрібні людям. Ігор Гузь переконаний, що у таких міні-групах люди вчаться ставити мету, самоорганізовуватися та втілювати задумане у життя.
«Будьте активними: об’єднуйтеся в ініціативні групи чи громадські організації, пишіть проекти та подавайте їх для участі у конкурсі від фонду «Прибужжя». Чекаємо на ваші нові ідеї вже у третьому етапі», - зазначив нардеп Ігор Гузь.
Прес-служба народного депутата України

Розділ новин: 

Коментарі