Фонд Ігоря Гузя «Прибужжя» привітав майже 1000 дітей з новорічними святами

Фонд Ігоря Гузя «Прибужжя» організував новорічну казку та солодкі подарунки майже 1000 дітям з Іваничівського, Володимир-Волинського та Любомльського районів, міст Нововолинськ та Володимир-Волинський.
Акція «Подаруй дитині радість» організована фондом уже вдруге: торік в рамках цього проекту також привітали близько тисячі діток з родин військовослужбовців.
Новорічна казка для дітей розпочалася ще напередодні дня святого Миколая і тривала до сьогодні. Фонд організовував новорічні ранки з казковими персонажами, розвагами, різноманітними конкурсами. Акція організована для дітей учасників АТО, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
На Любомльщині солодощі отримали майже 60 дітей учасників АТО із сіл Скиби, Вишнів та дошкільнята села Штунь. Новорічну казку з Дідом Морозом та Снігуронькою організували і для учнів Радехівської, Забужанської, Біличівської шкіл та у селі Скиби, що в Любомльському районі. Як зазначила дружина учасника АТО Ірина Біднюк, завдяки таким заходам діти відволікаються і менше сумують за татусями, які захищають кордони нашої країни на сході.
У Володимир-Волинському районі привітали дітей у Хмелівці, в дитсадках сіл Хобултова, Зимне, Бубнів та у Красноставській школі. Поздоровили і малечу Березовичівського дитсадка та учнів Оваднівської школи. Також подарунки отримали діти з особливими потребами, вихованці громадської організації «Берег надії» та учні із вадами слуху Володимир-Волинської школи-інтернату. До благодійності фінансово долучився в районі приватний підприємець та помічник нардепа Ігоря Гузя Валентин Кошельник.
В Іваничівському районі подарували радість дітям з родин військовослужбовців з Млинищенської та Менчичівської, Низкиничівської, Верхнівської, Грушівської шкіл, у Жашковичах. Також під час новорічних ранків привітали малечу в дитсадках сіл  Грушів і Завидів, а також школярів у Долинці.
Днями 70 дітей учасників АТО отримали свої солодкі подарунки у Нововолинську. У місті вже стає традиційним такий захід від фонду Ігоря Гузя «Прибужжя». Сприяють цьому колектив палацу культури, який безкоштовно влаштовує дітям свято, Спілка ветеранів учасників АТО на чолі з Олександром Кондисюком, який вирішує організаційні моменти, і спонсори, що жертвують свої кошти. Свято підтримав підприємець Віталій Бадзюнь. Серед меценатів – Юрій Сиротюк, який допоміг фінансово у найпершому новорічному ранку в Нововолинську.
Під час усіх новорічних ранків були присутні помічники депутата Верховної Ради. Фонд Ігоря Гузя «Прибужжя» акцією «Подаруй дитині радість» дарував дітворі радість та можливість повірити в новорічне диво. «Батьки, бачачи, як дітлахи радіють, і самі задоволені та забувають про власні клопоти і повсякденні справи. З нашого боку це спроба зробити хоча б на хвилинку життя і батьків, і дітей яскравішим», – зазначив виконавчий директор фонду Борис Карпус.
Під час акції «Подаруй дитині радість» святому Миколаю також допомагали підприємець та помічник нардепа Богдан Бадзюнь, бізнесмени Андрій Принда, Віталій Лисий та Василь Булавка, підприємство «Кроноспан» та ТМ «Чебатурочка –  селянська курочка».
Прес-служба народного депутата України

Розділ новин: 

Коментарі