Фонд Ігоря Гузя «Прибужжя» підтримав найцікавіші громадські проекти регіону

На початку року в рамках конкурсу «Крок назустріч» фонд Ігоря Гузя «Прибужжя» за підтримки місцевого бізнесу розпочав допомагати реалізації ініціатив активних громадян Володимир-Волинського, Іваничівського та Любомльського районів, міст Володимира-Волинського і Нововолинська. Кожен зможе отримати співфінансування від фонду на суму близько 20 тис. грн. Визначали переможців відповідно до таких критеріїв: відповідність тематики проекту положенню про конкурс, залучення громадськості до реалізації задуму, пріоритетність проекту для розв’язання проблеми громади, можливість поширення його серед інших громад, а головна умова - співфінансування, тобто наявність кошторису витрат, який би відповідав умовам: 30% - від ініціаторів та 70% коштів – від фонду «Прибужжя». Підбиття підсумків другого етапу конкурсу і вручення сертифікатів відбулося 18 липня у Нововолинську.
За словами виконавчого директора фонду Бориса Карпуса, до участі у другому етапі було подано 48 проектів, переможцями стали – 6. Зокрема, це:
1. ДНЗ с. Хобултова (Володимир-Волинського р- ну): «Облаштування санвузла дошкільного навчального закладу» (встановлення бойлера для гарячої води, заміна умивальників та укладання керамічної плитки на стіни і підлогу).
2 ГО«Топилище» (Іваничівський р-н): «Громада, влада та бізнес – разом заради майбутнього» (створення сучасної спортінфраструктури та популяризації занять спортом, що є запорукою соціально-економічного розвитку села і покращення його іміджу).
3. ГО «Гущанські патріоти» (Любомльський р-н): «Покращення роботи місцевої пожежної охорони»(добудова гаража до адмінприміщення сільської ради з приєднанням останнього до електромережі та системи парового опалення).
4. ГО«Світ для дітей» (м.Нововолинськ): «Спортлайф» (закупівля спортивних матів, сухого басейну з м’ячиками, м’яких модулів, шведської стінки).
5. Ініціативна група буд. № 25 на б-рі Шевченка, (м. Нововолинськ): «Надійний захист» (встановлення у притулку для собак високого надійного паркану).
6.ГО «Берег надії» (м.Володимир-Волинський): «Будуючи місточок» ( облаштування спеціального спортивно-ігрового майданчика для дітей з особливими потребами).
Переможцям вручили сертифікати та уклали угоди про співпрацю. Проекти мають втілити упродовж серпня та вересня. Загальний бюджет шести проектів підтримки від «Прибужжя» - 111 тис. грн. Під час презентації народний депутат особисто подякував авторам найцікавіших проектів за їх активність та роботу, відзначивши, що такий конкурс дає реальну можливість отримати підтримку власних починань.
-Громада краще знає, у що найперше треба вкласти гроші: де поставити дитячий чи спортивний майданчики, «залатати» ями на дорогах чи поставити енергозбергіючий котел, - зазначив пан Гузь.
Ганна Марчук

Розділ новин: 

Коментарі