Фонд Ігоря Гузя і міська влада презентують «Смачну візитівку Володимира»

Унікальні страви від найкращих кухарів Володимира-Волинського увійшли до буклета «Смачна візитівка Володимира», який видала міська рада княжого міста за підтримки фонду Ігоря Гузя «Прибужжя».Тут представлені смаколики, відібрані під час спеціального конкурсу під егідою Асоціації кулінарів України у червні 2016-го року. Переможцями стали страви, обрані на основі критеріїв Всесвітньої асоціації кулінарних союзів, а також оцінок народних дегустаторів. Це «Гуглі із волинськими кручениками», кекси «Солодка корона», завиванець по-володимирськи, «Рятівне м’ясце», шашлик «Міністерський», «Кухарська душа», Шоколадно-апельсиновий торт, «Панночка та шляхтич», «Володимирське курчатко», «Князівська смакота». Кожну зі страв презентує один із закладів міста, де її можна скуштувати.
«Місто має не тільки давні традиції державотворення, а й культури, зокрема і кулінарії та кондитерської справи. Разом із міською владою та найкращими кухарями Володимира ми підготували для туристів цікавий маршрут, який дозволить пізнати неперевершені та різнобарвні смаки автентичних страв у кращих закладах міста. Тому знайомтеся та приїжджайте до Володимира-Волинського! Вас здивує не тільки краса архітектури і привітність людей, а й чудова кухня», - закликає народний депутат Ігор Гузь.
Запрошуємо всіх ознайомитись із стравами, не тільки читаючи збірку, а відвідавши та скуштувавши запашні витвори кулінарії, приїхавши до Володимира-Волинського.
Прес-служба народного депутата України

Розділ новин: 

Коментарі