Флешмоб «Свободу Корбану!»

У місті Володимирі-Волинському та районі відбулися акції проти політичних репресій. Не зважаючи на мороз, активісти і прихильники політичних сил «УКРОП», «Свобода» і «Радикальної партії» зібрались на флешмоб, аби показати своє прагенння жити у правовій державі. Учасники акції вважають, що роблять важливу справу, адже героїв спротиву сепаратизму повинні визнавати й підтримувати, а не гнобити!
Не дивлячись на два Майдани, свавілля правоохоронної системи в Україні знову набуває загрозливих обертів. Це стосується політиків, громадських активістів, волонтерів та добровольців, які ризикують своїм життям заради нашого мирного майбутнього. Найбільш кричущий приклад – так звана «справа Геннадія Корбана», лідера політичної партії «УКРОП».
Народ обрав владу заради змін, а вона знову пробує використати прокурорів і суддів як інструмент розправи з опонентами. Дійшло до того, що знову застосовується спецназ, який б’є людей просто у залі суду, трощить меблі. А тим часом корупціонерів не засуджено, вбивці «Небесної сотні» на свободі, українському народу так і не повернуто вкрадені у нього мільярди. «Так не повинно бути!», - переконані учасники флешмобу.
Світлана ФЕДОНЮК, депутат міської ради від «УКРОП».

Розділ новин: 

Коментарі