ФК «Заріччя» – володар першого Кубка Зимненської терторіальної громади з футболу

Місяць тому я як керівник ГО «Нова ідея» звернувся до голови Зимненської сільської ради В’ячеслава Католика із пропозицією провести футбольний турнір в межах Зимненського територіального об’єднання. Ідея з радістю була підтримана головою, який сам є великим фанатом футболу і неодноразово брав участь у подібних заходах. Саме йому і належить ініціатива, що команди мають змагатися за здобуття Кубка Зимненської територіальної громади. Проте ми залюбки вийшли за межі територіального об’єднання, оскільки у турнірі виявили бажання взяти участь 8 команд, а саме Бубнів, Селець, Зимне, Овадне, Хобултова, Заріччя, Березовичі та Зоря.
Фінальна гра відбувалась у селі Селець 26 червня, де зустрілися між собою команди із Зимного та Заріччя. Як годиться для фіналу, основного часу гри командам не вистачило для визначення кращих, рахунок – 2:2. Переможця визначили післяматчеві пенальті, де зарічанці були влучнішими і перемогли з перевагою в один гол – 2:3.Згідно із традицією, були відзначені кращі гравці гри: Валерій Луньов із Заріччя та Віктор Семенюк із Зимного. Кращим бомбардиром турніру став Сергій Стецюк із Бубнова, воротарем – Віктор Баранчук із Заріччя, а приз глядацьких симпатій (в Інтернетголосуванні) отримала команда з Хобултови. Усі нагороди були вручені заступником зимненського сільського голови Василем Поліщуком.
Щиро дякую усім командам за участь у турнірі, а також В’ячеславу Католику за підтримку та голові фонду «Матері Божої Неустанної помочі» Миколі Гінайлу за надання призів учасникам.
Ярослав Кондисюк, голова ГО «Нова ідея"

Розділ новин: 

Коментарі