«Феєрверки нині не часі. Не слід травмувати почуття людей»

29 грудня відбулась щовівторкова нарада у міськвиконкомі з керівниками відділів. Міський голова Петро Саганюк, підбиваючи підсумки 2015 року, наголосив. що рік завершується успішно, з перевиконанням бюджету. Затримка заробітної плати для бюджетної сфери відбулась із-за затримки субвенцій. До кінця місяця вся заробітна плата має бути виплачена. Комунальникам дана вказівка подати місту на свята гарячу воду. У зв’язку з тим, що прийнято державний бюджет, очікуються зміни і в міському бюджеті. Очільник міста поздоровив всі відділи з наступаючим Новим роком, побажав успіхів у справах, міцного здоров’я і миру в державі. Після наради міський голова зустрівся з місцевими журналістами і відповів на їх питання.
- Одним з нововведень на сучасному етапі є електронні петиції. Який порядок їх введення?
- Ініціатором цих нововведень є обласна рада. Це дасть можливість відповідним службам вивчати питання по мірі надходження пропозицій.
- Що не вдалось реалізувати?
- Нині у нас є потреба в освітленні переходів, особливо багатолюдного центру міста. Кошти знайдемо. Прикро, що поставлена ялинка, і вже зірвали іграшки, побили ліхтарі, підпалили очерет на річці.
- Міський бюджет виділив кошти на дотації вчителям, а тепер надійшли субсидії. Як буде надалі?
- Ми готові були проіндексувати зарплати вчителів, бо кошти були, а тепер надійшли субвенції. Сума майже 5 мільйонів.
- Прийнято бюджет і новий Податковий кодекс. Яких змін чекати?
- Все поки що задеклароване. Я був недавно в Грубешові. Там середня зарплата рядового працівника – 4000 злотих. Подружжя сумісно платить комунальні послуги 100 доларів. Болить душа, коли бачу там наших людей, які пропонують сигарети. Ми, на жаль, не можемо забезпечити людей роботою.
- Завершено підсумки року. Що ви скажете про це?
- Що могли, те зробили. Зробити краще в хаті, яка горить, дуже складно. Все-таки, щоб там не говорили, а частина коштів йде на війну. Реалізували проект «Чиста вода», вартість якого 21 мільйон гривень.
- Складається враження, що протягом року привілейованою галуззю була освіта!
- Я цього не скажу. Багато коштів було виділено і на медицину. Ми повинні допомагати людям. Президент підписав програму про реформу інтернатських закладів. Що з цього вийде – побачимо.
- Що ви скажете про відміну святкових феєрверків?
- Я підписав розпорядження про відміну феєрверків. Вони поки що не на часі. Не слід травмувати почуття людей. Все це дуже діє на вражену нервову систему «атовців» і рідних загиблих. Йде війна і потрібно поводитися скромніше.
Антоніна Булавіна м. Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі