Фестивалю «Володимир» - таки бути!

У цьому переконаний народний депутат України Ігор Гузь. Адже, під час таких заходів продовжуються українські традиції та лунає лише популярна українська музика. На думку депутата, сам формат фестивалю потребує оновлення та сучасної промоції, що дасть можливість залучити значно більшу кількість туристів з інших областей та країн.
Нагадаємо, що у зв’язку із подіями на Сході країни, фестиваль «Володимир» у княжому місті не організовується уже упродовж двох років. Ігор Гузь виступає за відродження культурної антракції, яка має свою історію та славні традиції. Раніше, народний депутат вже мав зустріч з Міністром культури України В’ячеславом Кириленком, під час якої Ігорем Гузем вирішено питання державного фінансування одного із найдавніших фестивалів на Волині «Володимир».
«Фестиваль «Володимир» отримає державну підтримку в розмірі 250 тис. грн. Я також готовий, як і на державному рівні, так і тут в області, - вирішувати питання фінансування фестивалю. Впевнений, отримаємо і підтримку спонсорів. Частину коштів виділить міська рада», - зауважив політик.
Днями, Ігор Гузь під час робочої поїздки в окрузі взяв участь у робочій тематичній нараді, яка відбулася у Володимир-Волинській міській раді. До обговорення проведення фестивалю долучилися заступник міського голови Лариса Кулікова, відомий джазовий бард-піаніст Сергій Шишкін, начальник відділу культури і туризму міськради Андрій Шоцький, помічник народного депутата Андій Бокоч, а також Андрій Кошляцький – організатор тодішніх фестивалів «Володимир». Усі сторони наголошували на доцільності проведення фестивалю «Володимир» та частково обговорили концепцію та формат, зокрема, і про можливу підтримку: фінансову, візійну та промоційну. Водночас, народний депутат поділився досвідом проведення «Бандерштату», організатором якого він був упродовж дев’яти років. Та закликав своїх колег з фестивалю українського духу передати корисний досвід та безпосередньо взяти участь.
Як наголосив Сергій Шишкін, аналогу фестивалю «Володимир» немає в Україні: «Люди до нас їхали. Два роки вже не проводиться. Обов’язково маємо зробити конкурс «Дитяча патріотична пісня», залучити фольклор, барди та інше». А також людям цікава мистецька акція «Реконструкція княжої Доби».
Політик окремо подякував Сергій Шишкіну за виважену позицію та хороші поради.
Незабаром у Володимирі-Волинському відбудеться круглий стіл, де в більш ширшому колі, та за участі громадськості, обговорять формат фестивалю.
Вікторія Махновська

Розділ новин: 

Коментарі