Фестиваль міжнародного рівня відбувся на Любомльщині

ke». Гості мали можливість насолоджуватися спогляданням авторалі, виступами молодіжних гуртів з різних куточків України. Особливий інтерес викликали міжнародний чемпіонат з волейболу та показові виступи бойового гопака. Цікавим видався і футбольний матч між командами Любомля та Любомльського району, в якому першими рахунок відкрили футболісти району. Проте, у футбольній зустрічі з рахунком 4:4 перемогла справжня спортивна дружба!
А якою захоплюючою була демонстрація рукопашного бою від вихованців Волинського обласного центру військово-патріотичного виховання «Волинська Січ». Як справжні козаки, хлопці вміло й безбоязно володіли шаблями. Вражали публіку і показові виступи дзюдоїстів зі спортивного клубу «ТОРНАДО» (Шацьк).
», а також добре знаного луцького «Фіолету».
ke». Своєю драйвовою музикою та неймовірним вокалом вони запалили публіку. Глядачі не хотіли відпускати музикантів зі сцени, викликаючи їх «на біс».
Автомобільне ралі на «FEST Like» зібрало кращих гонщиків не лише Волині, а й України та Білорусі. Метою автогонщиків було подолати бездоріжжя на березі Великого Згоранського озера. Калюжі, грязюка, непрохідні чагарники не стали перешкодою ні для одного із учасників змагань. Навпаки, зі слів любителів такого типу ралі, це додає ще більшого екстриму та адреналіну. За цим захоплюючим видовищем спостерігало чимало глядачів.
ke». Кубками та медалями переможців нагородив організатор автомобільного ралі Микола Зуб. З його рук лаври першості отримали:
- у заїзді «Туризм»: І місце – Олександр Кубай, екіпаж «Червоні»(с. Люблинець), ІІ місце – Павло Стасюк, екіпаж «Бульбаши», (Білорусь).
- у заїзді «Квадроцикли»: І – Сергій Шум (смт Шацьк), ІІ – Роман Бірюк (Ковель), ІІІ – Андрій Печук ( смт Шацьк).
- у заїзді «Екстрим»: І – Руслан Власюк, екіпаж «Швагри» (м. Любомль), Ігор Прадійчук, епікаж «Буран» (м. Ковель), ІІІ – Сергій Тулюлюк, екіпаж «Брати» (село Старовойтове, Любомомльський район).
Стежила за безпекою заходу варта порядку. На фестивалі постійно чергував лікар первинної допомоги, «швидка», служба порятунку та поліція. Фестиваль тривав до пізнього вечора. Коли зайшло сонце, на дискотеці «запалював» настрій ді-джей із Луцька.
Організатори фестивалю «FEST Like» – Інтернет-видання «Кордон» спільно з фондом розвитку Ігоря Гузя «Прибужжя» та Згоранською сільрадою. Усі зібрані кошти було передано на лікування поранених бійців АТО Любомльського району.
Юлія Оберук, с.Згорани Любомльського району

Розділ новин: 

Коментарі