Фестиваль «Княжий»: такого цікавого і масштабного видовища у Володимирі ще не було

Відвідувачі дійства отримали незабутні враження та яскраві емоції, збагатилися новими знаннями, добре розважилися і зробили незліченні фото на згадку.
19-20 серпня фонд народного депутата України Ігоря Гузя «Прибужжя» за сприяння генерального спонсора ПАТ «Володимир-Волинська птахофабрика» ТМ «Чебатурочка – селянська курочка» подарував володимир-волинцям і гостям міста незабутні вихідні. У парку села Заріччя поблизу міста на лоні мальовничої природи відбувся історично-пізнавальний, музично-розважальний, захопливий та оригінальний фестиваль «Княжий», де протягом двох днів на очах численних відвідувачів оживала історія нашого древнього граду. Таких видовищ, представлених у численних локаціях, місто раніше не бачило. Все навколо було наповнене колоритом князівської доби. Гостей свята привітно зустрічали князь із княгинею. Ніби з допомогою машини часу, на дійство завітали мешканці княжого граду з минулих століть, які продемонстрували автентичне вбрання та розповіли багато цікавого про життя, обряди, звичаї, традиції, особливості побуту та звитяги своїх сучасників.
Враженнями про побачене і почуте на фестивалі із задоволенням діляться з читачами журналісти «Міста вечірнього» на сторінках 6 і 7.

Розділ новин: 

Коментарі