«Фестиваль – це душа кожного волинянина»

Напередодні фестивалю серед громадськості не раз виникали дискусії щодо того, чи потрібен цей захід у нашому місті. Скептики взагалі були проти, мотивуючи тим, що у країні війна, а, отже, підстав для веселощів немає… Та багатолюддя у парку Слов’янському в день фестивалю свідчило про оптимістичні настрої володимирчан, а, відповідно - про добрі сподівання на майбутнє.
Яке враження справив фестиваль на пересічних жителів нашого міста та району? Звичайно, найкращою відповіддю є чудовий настрій і привітні посмішки людей, яких зібрав фестиваль. І все ж деякі думки були особливо цікавими.
Алла Войтюк: «Це дуже необхідний захід, адже він сприяє збереженню і навіть відтворенню наших традицій. Тут отримуєш не тільки естетичну насолоду, а й збагачуєш знання з матеріальної культури волинян. Хотілося б, щоб такий захід став ще масштабнішим».
Леся Гонтарук: «Яка тут краса! Особливо короваї. Я дуже люблю короваї. А їхнє оздоблення – це ж мистецтво, яке вимагає вміння, терпіння і фантазії. Жоден коровай не схожий на інший, і в цьому безмежність уяви майстринь».
Алла Палій: «Фестиваль – це свято душі кожного волинянина. На цьому святі, на всіх виставках, які тут представлені, кожен знайде те, що йому особисто близьке: рідну природу, тепло батьківської хати, мамину пісню і бабусин рушник. Я – тільки за цей фестиваль».
Іван та Валентина Мільковські: «Ми були на визначних ярмарках України, на Сорочинському ярмарку, в Польщі. І тому маємо право сказати, що наші люди надто скромні. Волиняни – надзвичайно талановиті. Їм лише потрібен  стимул до дії, і вони своїми багатогранними талантами здивують світ. Підтвердженням цього і є наш фестиваль».
Надія Столяр: «В українців праця і талант завжди були поруч. Ми все робимо з користю і гарно. Треба, щоб були такі фестивалі, щоб люди бачили результат творіння талановитих рук, щоб молодь переймала вміння і традиції».

Розділ новин: 

Коментарі