Фермер повинен повернути земельну ділянку, вартістю понад 20 мільйонів гривень

Володимир-Волинська місцева прокуратура звернулася до суду в інтересах держави в особі Волинської ОДА та Володимир-Волинської РДА з позовом до одного із фермерських господарств, аби розірвати договір оренди землі та повернути земельну ділянку, площею майже 260га і вартістю понад 20млн.грн., державі.
Прокурори з’ясували, що у березні 2006р. між Володимир-Волинською РДА та фермерським господарством укладено договір оренди цієї земельної ділянки із земель лісового масиву, що знаходиться на території Лудинської сільради за межами населених пунктів. Користуючись ділянкою, господарство встановлений законодавством обов’язок охороняти ліс від незаконних рубок та інших пошкоджень і забезпечувати раціональне використання лісових ресурсів без заподіяння шкоди навколишньому природному середовищу не виконувало, чим грубо порушувало умови договору оренди землі та норми чинного законодавства.
Зауважимо, що один із посадовців господарства був притягнутий до кримінальної відповідальності за незаконну порубку лісів та підробку лісорубного квитка. Тож прокурори у суді наполягатимуть на поверненні земельної ділянки державі.
Прес-служба прокуратури Волинської області

Розділ новин: 

Коментарі