Фельдшер швидкої допомоги Віктор Гаврилюк врятував дитині життя

Публікації

Сім’я Поліщуків з Володимира щиро вдячна Віктору Миколайовичу - медику від Бога, добрій, чуйній та відповідальній людині.
День 27 березня не передвіщав нічого поганого. Наталія Поліщук з дітками вирішила відвідати свою маму Людмилу Володимирівну, що проживає неподалік на тій же вулиці міста. Уже під вечір помітили, що у найменшого синочка Дмитрика, якому лише два рочки і два місяці, раптово піднялася температура.
-Нам разом зі старшою дочкою Вікою вдалося збити жар. Діма заснув, і ми вирішили залишитися у бабусі на ніч, аби не турбувати дитину. А приблизно о п’ятій ранку, почувши якісь рухи, я прокинулася і, побачивши, що Дмитрику знову зле, негайно викликала швидку, - розповідає Наталія Леонідівна.
За словами жінки, допомога прибула оперативно – за п’ять хвилин після дзвінка. Фельдшер Віктор Миколайович Гаврилюк оглянув хлопчика, розпитав маму, що сталося. Спроба поміряти дитині температуру виявилася невдалою, бо Дмитрик був дуже неспокійний - його буквально трясло від судом. Медик зробив ін’єкцію з гормональним препаратом і залишився спостерігати за станом малюка.
-Через понад півгодини фельдшеру вдалося поміряти дитині температуру, але результат шокував – на термометрі було 40 і 6 десятих. Тоді, не роздумуючи ні секунди, Віктор Миколайович закатує рукава, роздягає Діму, біжить з мамою на кухню, розводить оцет з водою і цим розчином сам починає розтирати дитину. Завершивши процедуру, тепло укутав нашого синочка і знову став чекати. За деякий час температура спала до 39-ти і двох, - пригадує Дімина мама.
Фельдшер спостерігав за хлопчиком ще хвилин з 15 і, поки остаточно не переконався, що динаміка позитивна, не покинув місця виклику. Прощаючись, запевнив, що все буде добре. Загалом медик провів біля маленького пацієнта півтори години.
Зранку пані Наталія викликала додому дільничного педіатра. Лікар Валентина Каплевська оглянула дитину та призначила відповідне лікування. Сказала, що причиною захворювання, ймовірно, став вірус, який був знищений під впливом зробленого фельдшером уколу.
Дуже скоро Діма одужав, знову став веселим і прийнявся складати свої улюблені кубики. А Наталія Леонідівна, радіючи за синочка, зателефонувала у редакцію, аби через газету щиро подякувати фельдшеру.
-Ми пережили жахливу ніч, бо реально хвилювалися за життя дитини. І Віктор Миколайович, ніби добрий чарівник, врятував нашого хлопчика. Він не розгубився, зробив усе можливе і надав кваліфіковану допомогу. Це неймовірно чуйна та відповідальна людина і медик від Бога. Велике йому спасибі.
Ми неймовірно щасливі, що все закінчилося добре, адже для нас із чоловіком Дмитрик – це символ удачі і радості. Ми вирішили народити третю дитину після благополучного повернення нашого тата з фронту. В АТО він потрапив після мобілізації.
Тепер подружжя Поліщуків - щасливі батьки десятикласниці Вікторії, шестикласника Віталія і маленького героя нашої сьогоднішньої розповіді.
Міла Сергєєва, м. Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі