Електрики знищили лелече гніздо

Коли верстався номер, до нашої редакції зателефонувала жителька с.Заріччя. Небайдужа жінка повідомила, що 4 травня на вул.Набережній у селі не було світла. На виклик приїхали електрики та під час проведення ремонтних робіт на одній з опор лінії електропередач, розташованій біля будинку №75, знищили лелече гніздо – скинули його на землю.
-За словами місцевих жителів, електрики вже не раз скидали це гніздо і восени, і взимку, але птахи все одно його відбудовували. А 5 квітня вранці прилетіло до десятка лелек, вони кружляли над тим місцем, ніби бажаючи чимось зарадити. Очевидці просто плакали. Боляче дивитися на лелеку-маму, яка уже другий день стоїть на стовпі й сумно поглядає вниз на ті п’ять яєць, які вона зігрівала своїм теплом заради майбутнього потомства. Це ж треба, щоб птаха подолала відстань у тисячі кілометрів, прилетіла фактично серед зими (тоді якраз випав сніг), мерзла-мокла в тому гнізді, щоб потім люди все зруйнували. Це трагедія не лише для пари чорногузів, а й для всіх жителів села, - ділиться Вікторія Петрівна.
Жінка з надією зателефонувала на «101», але їй відповіли, що рятувальники тут нічим допомогти не можуть, і порадили відновити гніздо власними силами. Тоді вона подзвонила у Володимир-Волинську філію «Волиньобленерго». Черговий диспетчер сказав, що встановити гніздо на місце неможливо, бо важить воно 300кг. Підприємство може замовити для нього металевий каркас, але доставлять його не раніше червня.
Хто допоможе якнайшвидше розв’язати цю проблему, адже лелеки так довго чекати не можуть? Хто відновить довіру птахів до людей? Наразі відповіді на ці запитання залишаються відкритими.
Міла Сергєєва, с.Заріччя, Володимир-Волинський район

Розділ новин: 

Коментарі