Елегантну кінну кавалькаду та бойові лицарські дисципліни показував львівський «Каретний двір»

Уже вдруге до нас на фестиваль приїжджає львівський «Каретний двір» із цікавою програмою. У суботу чотири вправні вершниці у довгих сукнях продемонстрували глядачам кінну кавалькаду. Під їхнім керівництвом коні ніби танцювали, синхронно змінюючи позиції і зриваючи аплодисменти глядачів.
Також львівські гості наочно показали бойові лицарські дисципліни, з допомогою яких вершники у давні часи уражали противника. У показі взяли участь пара гарних коней Халіф і Мелодія під керівництвом лицарів Валентини та Андрія, які не тільки демонстрували свою вправність, а й змагалися між собою. А переможця визначала королева. Дійство почалося з того, що на майданчик перед малою фестивальною сценою винесли трон для її високості. Королева кинула на землю хустину, що стало сигналом про початок змагань. В якості першого завдання вершники повинні були підняти цю хустину двометровими списами, які називаються джостами. Це дуже непросто, але, як виявилося, можливо. Потім лицарі показували, як в давнину кіннота готувалася до бою. На полі виставили шести, на них начепили головки капусти. Ці нехитрі конструкції стали уявними пішими противниками, яких потрібно було знешкодити мечами, рухаючись верхи. Наступне змагання – метання спису. Це один із прийомів знищення противника на відстані. І ще одна лицарська дисципліна, з якою ознайомили гості, - попадання списом у ціль.
По завершенні змагань глядачі віддали перевагу Валентині, проте королева вибрала переможцем Андрія. Після цього лицар привітав вельможну пані, допоміг їй забратися на коня, щоб та проїхалася, демонструючи глядачам свою вроду.
Упродовж двох фестивальних днів гарно доглянуті конячки від «Каретного двору», серед яких була і симпатична біла поні, катали діток, даруючи їм радість і задоволення.

Розділ новин: 

Коментарі