Дитяча художня школа носитиме ім’я Миколи Рокицького

Публікації

3 грудня у міськвиконкомі відбулися громадські слухання щодо присвоєння дитячій художній школі імені Миколи Рокицького. Така ідея належить колективу навчального закладу.
У залі зібралися працівники художньої школи, представники влади та громадськості. Директор ДХШ Адам Михалик зазначив, що, вивчаючи біографію і творчість Миколи Рокицького, дійшов до висновку, що він єдиний на Волині представляв школу бойчукістів, а його картини експонувалися на всеукраїнських виставках. Художник-монументаліст, уродженець с.Заріччя Микола Рокицький був митцем широкого діапазону та надзвичайно великої працелюбності. Семеро колег Адама Федоровича підготували на слухання співдоповіді про життя і творчість художника, аби відстояти свою ідею.
Прозвучала на слуханнях й інша пропозиція. Депутат міської ради Микола Смаль запропонував присвоїти школі ім’я іншого відомого художника Миколи Букатевича, який у 1947 році заснував у Володимирі художню студію, на основі якої згодом відкрили художню школу. Але більшість голосів все ж набрала перша пропозиція.
Отже, процес надання Володимир-Волинській дитячій художній школі імені Миколи Рокицького розпочався.
Міла Сергєєва, м. Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі