Дванадцятирічній дівчинці потрібна наша допомога

Публікації

У багатодітну родину Семенюків, яка мешкає у Володимирі-Волинському, прийшла біда. Важко занедужала старша донечка Даринка. Сім’я Семенків виховує п’ятеро дітей – два синочки і три донечки. Глава родини, Микола Васильович, - військовослужбовець, учасник АТО. З розповіді матері, Надії Ярославівни, Даринка захворіла раптово. Навчається дівчинка у ЗОШ №2. Нещодавно Даринка стала скаржитися на біль у боку під час уроків фізичного виховання. Одночасно з’явилися проблеми з апетитом. Дівчинка почала погано їсти. Довелося звернутися в лікарню. Після обстеження виявили рідину навколо печінки. Даринку направили на обстеження до Луцька. В обласній лікарні і батьки, і дівчинка пройшли всі кола пекла. Даринку поклали в реанімацію. Після цього стан дівчинки різко погіршився. Вона не могла рухатися сама, її возили на колясці. Після крапельниці постійно йшла носом кров. Та найстрашнішим був висновок лікарів: у Даринки онкозахворювання в черевній порожнині, є метастази в інших органах. Батьки були у розпачі: звідки у дитини таке страшне захворювання? Дівчинка регулярно проходила медичний огляд. Невже не було виявлено жодних симптомів хвороби? Не могла ж така страшна недуга взятися сама по собі. Та лікарі пояснень не давали, лише переконували у необхідності оперування. Категорично проти операції виступила лікар-гінеколог. Вона настояла на тому, що Даринку потрібно направити до Києва у інститут онкозахворювань.
У столичній онкоклініці батьки Даринки зіткнулися з людським горем. Навіть уявити не могли, скількох людей в Україні спіткала важка хвороба: і літніх, і молодих, і діток. Черги до кабінетів лікарів дуже великі. Надії Ярославівні та Миколі Васильовичу довелося шукати місце для ночівлі. Добрі кияни не тільки допомогли знайти місце тимчасового помешкання, а й порадили звернутися у лікарню «Охматдит» де Даринку й взяли на лікування. Буквально через тиждень результати обстежень вразили батьків. Аналізи у дівчинки більш-менш нормальні. Органи не є враженими метастазами. Правда, виявили грижу та рідину в черевній порожнині.
- Ми з полегшенням зітхнули, дізнавшись, що раку як такого немає. Однак загроза страшної хвороби все ще висить над нашою донечкою, ось чому попереду довге і серйозне лікування. Діагноз, який поставили лікарі з «Охматдиту», звучить так: канцеромотоз органів черевної порожнини, асцит, лімфаденопатія черевної порожнини. Проте діагноз не остаточний. Попереду ще нові обстеження.
Для порятунку Даринки потрібні кошти, і батьки дівчинки просять допомоги у всіх добрих людей.
Кошти потрібно перераховувати на ім’я Надії Семенюк, номер картки Ощадбанку 5167 4901 0050 2328.
Антоніна Булавіна, м. Володимир-Волинський
Конкурс журналістських матеріалів «Поспішаймо творити добро» ініційований Благодійним фондом Олександра Шевченка та Українським журналістським фондом.

Розділ новин: 

Коментарі