Два Олександри з Володимира стали найсильнішими дзюдоїстами на Всеукраїнському турнірі!

Публікації

У неділю, 10 лютого, в Луцьку проходив 17-й Всеукраїнський турнір з дзюдо, участь у якому взяло понад сто спортсменів з різних куточків країни. А результатами цих змагань може по праву пишатися древній Володимир, адже двоє наших дзюдоїстів довели всім, що вони – найсильніші.
Отже, в результаті запеклої боротьби друге місце в категорії до 90 кг завоював учень НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №3-ліцей» 15-річний Олександр Кирилов. Сашко навчається у 10-А класі, а по закінченні школи мріє стати професійним спортсменом. Японське бойове мистецтво хлопець обрав за покликом серця, відчувши внутрішню потребу, адже дзюдо – це вид спорту справжніх чоловіків. Тренується Олександр майже два роки. На власному рахунку вже має декілька перемог на обласних змаганнях. І ось його колекцію поповнила найдорожча відзнака - срібна медаль Всеукраїнського турніру.
А володар золотої медалі Олександр Бровко днями відзначатиме свій 40-літній ювілей. Новоспечений чемпіон здобув перемогу у вазі 90 кг. Олександр – харків’янин, але декілька років проживає у Володимирі і працює заступником начальника управління безпеки компанії «Епікур». Бренд натуральної та корисної курочки «Епікур», що впевнено завойовує прихильність споживачів в Україні та за кордоном, не лише демонструє нові стандарти якості продукції, а й сповідує нові цінності, серед яких - здоровий спосіб життя. І Олександр Бровко як співробітник компанії – не виключення. Чоловік все життя займається спортом, залюбки бере активну участь у різноманітних спортивних заходах, що організовує ПрАТ«Володимир-Волинська птахофабрика» у місті та далеко за його межами. Але пріоритетними для себе називає бокс та такі види спортивних єдиноборств як самбо і дзюдо. Зокрема, боротьбою дзюдо Олександр займається біля 15 років, у Володимирі після деякої перерви тренується не повний рік. В арсеналі власних здобутків має безліч відзнак зі змагань різних рівнів. А от чемпіоном змагань такого престижного рівня став уперше.
Передувала перемозі довга і завзята підготовка, яка була б неможливою без цілеспрямованості, відповідальності та вимогливості до себе - основних рис характеру спортсмена.
-Просто я поставив собі мету та впевнено йшов до неї. Тепер я точно знаю, що нічого неможливого немає. Потрібно вірити у себе, окреслювати нові завдання, що, можливо, здаватимуться надважкими, але не відступати, працювати і добиватися цілей, - каже Олександр.
Це побажання чемпіона має взяти на озброєння кожен, хто хоче відбутися у житті, стати особистістю з великої літери.
Окрім медалей, дзюдоїсти привезли додому кубки та грамоти. А займаються обидва Олександри в спортклубі з дзюдо, що працює у спорткомплексі на стадіоні «Олімп». Тренує чемпіонів Роман Горошкевич, який також може по праву пишатися спільними досягненнями.
Але ні тренер, ні переможці не збираються спочивати на лаврах. Вони розпочинають підготовку до участі у змаганнях більш високого рівня. Нових перемог вам, спортсмени!
Міла Сергєєва, м. Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі