Два дні тому звільнили останніх полонених бійців 51-ої бригади

Більше року майор Сергій Фураєв і старший матрос Артем Комісарчук перебували у полоні, куди потрапили під час виходу з іловайського котла. І тепер незламні духом захисники повертаються додому. Майже два десятки невдалих спроб обміну підірвали віру бійців 51-ої окремої механізованої бригади в те, що комусь небайдужа їхня доля. Та нарешті 8 вересня військових передали українській стороні, обмінявши на чотирьох бойовиків. Визволенню волинян посприяв Президент України Петро Порошенко.
Спочатку Сергія Фураєва і Артема Комісарчука літаком відправили до Києва, де на них чекала Наталія Боярина. Відома в наших краях волонтерка неодноразово звертала увагу громадськості на тривале перебування двох волинських бійців у полоні. Зараз чимало людей дякує Наталії за проявлену наполегливість і допомогу. Загалом у полоні перебувало близько сотні бійців 51-ої ОМБр, однак до кінця зими усіх обміняли, окрім Фураєва і Комісарчука. Вони зі списку на обмін або зникали, або не потрапляли у нього зовсім. Нарешті чергові складні переговори дали результат – і Володимир зустрів своїх героїв!
Звістка про приїзд звільнених воїнів АТО миттєво поширилася містом. Раділи усі, але, звичайно, найбільше – рідні.
Данило Фураєв, син комбата 51-ої бригади, поділився враженнями від звістки про повернення тата: «Мене переповнює щастя. Після такого довгого часу тяжких випробувань можна впевнено сказати, що місія виконана. Ми пройшли дуже багато за цей рік, багато чого змінилося. Зараз дуже хочу побачити свого тата, я сильно сумую за ним, бо він для мене є втіленням найкращого, завжди підкаже і допоможе. Над нашою сім’єю з’явився промінь яскравого світла. Ми дуже щасливі і дякуємо всім, хто займався його обміном, і всім, хто вірив і молився. Бог почув наші молитви – і все так сталося за Його волею».

Розділ новин: 

Коментарі