Душа доти молода, поки вона натхненна

Осінній багряний день покликав людей поважного віку – 30 вересня жителів Льотничівської сільської ради, а 2 жовтня Устилузької міської ради – на чергову зустріч, приурочену до їхнього свята. Зустріч організована працівниками територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Володимир-Волинської районної державної адміністрації.
Поважних років жінки та чоловіки, підопічні відділення соціально-побутової адаптації та відділення соціальної допомоги вдома, дехто навіть з паличкою, незмінною помічницею при ходьбі, прийшли на захід. Туди, де пишалися своєю красою букети чорнобривців та хризаосінь, нтем, де звучала щира українська пісня. Все це об’єднувало присутніх в єдине багаття тепла та любові. Віршовані й музичні вітання дарували присутнім аматорські колективи Університету третього віку відділення соціально-побутової адаптації в м.Устилуг «Сузір’я», с.Льотниче «Вернісаж». Сценарії до свята написали слухачі університету – льотничівська поетеса Лідія Козак та колишній вчитель з м.Устилуг Юлія Косюк.
З метою забезпечення неперервної освіти людей літнього віку впродовж усього життя, створення умов для активізації особистого потенціалу та враховуючи потреби слухачів, у терцентрі створено чотири факультети: валеології, художньо-мистецький, народної творчості, здоровий спосіб життя, на які записалося більше 30 студентів із числа жителів Льотничівської сільської та Устилузької міської рад. Навчання проводитиметься в соціальних офісах, які розміщені у приміщеннях Устилузької міської ради (перший поверх) та у школі с.Льотниче.
Із Днем людей похилого віку, Днем ветерана та з початком навчального року в Університеті ІІІ віку привітали присутніх міський голова м.Устилуг Віктор Поліщук, який нагородив учасника бойових дій Єлизавету Болдіну відзнакою Президента України – медаллю «70 років визволення України від фашистських загарбників» та посприяв у виділенні ПАТ «Володимир-Волинська птахофабрика» 60-ти супових наборів одиноким непрацездатним громадянам, які перебувають на обслуговуванні у відділенні соціальної допомоги вдома. Від адміністрації терцентру завідувач відділення соціально-побутової адаптації Людмила Широчук, соцпрацівники Тетяна Назар, Оксана Федина побажали міцного здоров’я, миру, радості, божої благодаті, любові та тепла від рідних і близьких й розповіли про напрямки та плани роботи Університету ІІІ віку.
Не обійшлось і без любителів пограти в шахи. На шахово-шашковий турнір зійшлися любителі гри у шахи та шашки м.Устилуг Микола Бегаль, Арсентій Боритюк, Петро Мостовий та інші.
Присутні подякували організаторам свята за приємний захід. В кінці концерту всіх запросили за солодкий стіл, спонсорами якого стали Ніна Гук та Микола Юнак.
Милосердя і доброта – як два крила, на яких тримається людство. Не потрібно рятувати увесь світ. Спробуйте зробити кращим життя хоча б однієї людини. Вчасно подайте руку допомоги, подаруйте свій час та увагу.
Людмила Широчук, завідувач відділення соціально-побутової адаптації

Розділ новин: 

Коментарі