Думки вголос про... ПАРАДОКСАЛЬНІСТЬ РІШЕНЬ МІСЬКОЇ РАДИ або Туристична привабливість, заплямована рекламою

У нашому Володимирі парадокси трапляються досить часто. Але деякі із них, як то кажуть, на голову не налазять. З одного боку ми б'ємо себе в груди, борючись за те, щоб стати культурним та історичним центром Волині, а з іншого - нехтуємо банальними правилами і рішеннями, які ж самі й прийняли.

Зокрема хочеться навести приклад про рекламу. 31 липня 2020 року Володимир-Волинська рада проголосувала за цілком логічне, адекватне і, як на мене, раціональне рішення. Депутати своїми голосами затвердили Порядок розміщення реклами у місті Володимирі-Волинському (посилання на документ тут).

У цьому документі чітко прописано де, яку рекламу і за яких умов можна розміщувати на території міста. А також вказано, що категорично заборонено.

У розділі 9 "Забороняється розташовувати рекламні засоби" цього Порядку чітко прописано у пункті 9.2 (цитую): "в межах історичного ареалу міста, визначеного Історико-архітектурним опорним планом (за який до речі заплатили близько 200 тис. грн через Прозоро - авт.) та проектом охоронних зон пам'яток м. Володимир-Волинський, окрім рекламних засобів, котрі використовуються адміністрацією Державного історико-культурного заповідника "Стародавній Володимир".

А тепер пригадаємо наш готель, училище, алею біля міської ради і борди навколо автостанції (фото додаю)...

Виникає питання... Пункт 9.2. цього Порядку просто так написаний? Чи як завжди винні "папірєднікі"? Або для чого приймати такі рішення, які потім все одно ніхто виконувати не буде?

От і виник парадокс. Хочемо туристично-привабливе місто, навіть рішення відповідні приймаємо. А самі їх не виконуємо...