ДП «Володимир-Волинське лісомисливське господарство» уже півтора року надає допомогу бійцям 14-ої бригади

У редакцію нашої газети звернулося командування Володимир-Волинської 14-ої окремої механізованої бригади з проханням передати на сторінках газети подяку державному підприємству «Володимир-Волинське лісомисливське господарство» за допомогу, надану військовим у ремонті автомобільної техніки, зокрема трьох вантажівок КрАЗ, що використовувалися нашими бійцями на передовій у зоні АТО.
Військові повідомили, що ці машини пригнали зі сходу для проведення капітального ремонту. По допомогу командування частини звернулося до директора лісгоспу Дмитра Войтюка, який уже неодноразово сприяв у вирішенні нагальних проблем. Керівник не залишився осторонь і цього разу, передавши на потреби бригади двигуни марки ЯМЗ-238. Ремонт техніки здійснюють власними силами бійці 14-ої ОМБр. Два КрАЗи вже відремонтували і відправили у зону АТО. На даний час проводиться ремонт третьої вантажівки, яка ще також послужить нашим захисникам на сході.
ДП «Володимир-Волинське лісомисливське господарство» вже впродовж півтора року активно співпрацює з військовими бригади, волонтерськими організаціями та надає всебічну допомогу родинам загиблих у зоні АТО наших земляків.
Детальніше розповісти про співпрацю підприємства з військовими ми попросили директора лісгоспу Дмитра Войтюка.
-Уже другий рік наша країна перебуває у складній ситуації, викликаній російською агресією і війною на сході. Мало не з перших днів проведення антитерористичної операції наше підприємство долучилося до великої справи – матеріальної підтримки наших воїнів. Спочатку це була допомога пиломатеріалами, зокрема дошками для облаштування лежаків для бійців, що перебувають у зоні військових дій, для транспортування техніки залізничним транспортом, а також - для опалення. Адже, хто як не лісівники можуть допомогти деревиною, – розповідає Дмитро Вікторович.
- Мене, як керівника підприємства, ситуація зобов’язує надавати посильну допомогу тим, хто по неї звертається. У першу чергу ми відгукуємося на прохання військових та офіційно зареєстрованих волонтерських організацій.
Щодо 14-ої ОМБр, то минулого року ми надавали дошки для ремонту казарм. А в останні місяці допомагаємо ремонтувати автомобілі КрАЗ-255б. Після звернення командування бригади було прийнято рішення віддати воякам двигуни марки ЯМЗ-238, що були у використанні і зберігалися на складі. Раніше аналогічна техніка експлуатувалася нашим підприємством для вивозу лісу і була списана. Але двигуни ми залишили, бо недоцільно викидати складові, які ще перебувають у доброму стані і можуть бути використані. Крім цього, ми передали нашим захисникам три мости для КрАЗів та чотири колеса. Продовжуємо надавати посильну допомогу дровами для опалення.
Підприємство також допомагає учасникам АТО та сім’ям загиблих. Упродовж 2014-2015 років цим категоріям населення ми виділили 1 тисячу кубометрів дров на суму 200 тисяч гривень. Зверталися до нас дружини загиблих героїв. Так, Олені Савчук, жительці с.Залужне Локачинського району, було надано 5 метрів кубічних пиломатеріалів для ремонту будинку, а родині Віталія Ліщука з Зорі – 4 кубометра для тих же цілей.
Лісгосп надавав та буде надавати допомогу військовим і фронту, адже, підтримуючи наших захисників, ми підтримуємо нашу державу, - на завершення сказав Дмитро Войтюк.
Міла Сергєєва,
м. Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі