Дорожники викинули асфальт у пшеницю

Кричущий акт господарського вандалізму трапився поблизу селища міського типу Іваничі. На обочину дороги, де зеленіла пшениця, було викинуто декілька тонн асфальту. Ця подія сколихнула всіх жителів населеного пункту. Очевидцем варварства став голова Іваничівської районної ради Андрій Бадзюнь. Ось як він прокоментував ситуацію журналістам:
«Їдучи з роботи, після 18 години побачив наступне: з авто, яке вкладало асфальтобітум в смт.Іваничі, від’їхавши орієнтовно два кілометри від селища, викинули на обочину близько півтори тонни асфальту. Я викликав поліцію, яка сфотографувала це неподобство та описала його.
За попередньою інформацією замовником робіт з вкладання асфальту є Іваничівська селищна рада, а виконавцем - підприємство «Сантехмонтаж». Наразі всі деталі та винуватці інциденту з’ясовуються», - зазначив Андрій Бадзюнь.
- Приїхала поліція і почала звинувачувати нас у цій ситуації. Проте чітко видно різницю: асфальт, який викинули у траву, – неякісний, коричневого кольору, а в нас – чорного. Ще навіть жартував, що краще б нам віддали, навіщо ж викидати? Особисто я не був свідком події, але очевидці розповідали, що асфальт викинули з авто «ЗІЛ» зеленого кольору, яке їхало зі сторони Іванич у Нововолинському напрямку. Хто є винуватцем скоєного, поки що невідомо.
Микола Шевчук розповідає, що асфальт їм доводиться купувати у селі Голишів Луцького району. Це викликає певні труднощі, адже температура повинна бути 160 градусів, а під час перевезення суміш охолоджується і, відповідно, якість стає гіршою. Самостійно нагріти асфальт неможливо. Єдиний вихід – ремонтувати дорогу в сонячну та теплу погоду.
Ярослава Вознюк, смт. Іваничі

Розділ новин: 

Коментарі