Дорослі дяді окупували дитячий майданчик…

У нашому суспільстві прийнято давати дітям найкраще. Але у будинках №57, 59 та 61 на вул. Поліської Січі живуть дорослі дяді, які думають тільки про себе, а до малюків їм байдуже.
Посередині подвір’я між вказаними будівлями розміщується дитячий майданчик – улюблене місце дітвори, де можна погратися, у м’яча поганяти. От тільки малеча постійно стикається з агресією автовласників, які нагло окупували територію майданчика, перетворивши її на місце паркування своїх дорогоцінних тачок. Більше того, не звертаючи уваги на дітлахів, вони навпростець їздять через майданчик, бо ліньки об’їхати по периметру подвір’я.
Минулого року жителі будинків зверталися у поліцію, яка ще була міліцією, аби посприяли наведенню порядку, провівши де з ким виховну роботу. Правоохоронці приїхали, походили колами, але до господарів машин не достукалися. Поїхали назад і благополучно забули. А нещодавно місцевий хлопчик м’ячем випадково пошкодив чиюсь іномарку, то розлючений «окупант» викликав поліцейських. Але ремонтувати автівку довелося за власні кошти, бо стояла вона у невстановленому місці…
Тож робіть висновки, дядечки, поки не трапилося чогось гіршого! А ви, шановні батьки, краще пильнуйте своїх дітей, якщо маєте таких товстошкірих сусідів.
Міла Сергєєва, м. Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі