Дорадчий орган міськвиконкому підписав звернення про створення госпітального округу у Володимирі-Волинському

Ще ні разу з початку своєї діяльності громадська рада міста не працювала так зважено і дружно, як на своєму черговому засіданні 23 вересня. Пояснювалося це, очевидно, тим, що питання порядку денного нікого не залишили байдужими. Це реформування закладів охорони здоров’я через створення госпітального округу на базі нашого міста, обговорення проекту пам’ятника героям Небесної Сотні і учасникам АТО, а також форми проведення заходів до Дня захисника України, про надання земельних ділянок учасникам АТО, формування плану роботи громадської ради на 4-й квартал 2016 року.
Виступаючи з першого питання, головний лікар Володимир-Волинського ТМО Олександр Клачук попросив підтримки у членів громадської ради щодо створення госпітального округу на базі Володимира-Волинського. Цей округ має об’єднати наш район, Локачинський і частину Турійського, яка в перспективі має приєднатися до Оваднівської територіальної громади. У планах – створення медичної ради округу, яка займатиметься питаннями фінансування. Основна мотивація створення округу на базі нашого міста – це близькість кордону, наявність військової частини, а також значна кількість атовців, чорнобильців, «афганців». Олександр Клачук нагадав, що міським головою було ініційовано звернення до начальника Генерального штабу, який підтримав цю ініціативу. Громадська рада підписала звернення до Верховної Ради України та облдержадміністрації про необхідність створення госпітального округу у Володимирі-Волинському.
Архітектор Роман Мазурок є автором проекту пам’ятника героям Небесної Сотні та героям АТО. Він і представив цей проект громадській раді. Проект розглядався художньою радою міста, але думка Ярослава Царука щодо створення комплексу з іменами героїв була відхилена. Члени ради активно обговорювали проект пам’ятника. Суперечливі думки викликало місце його встановлення. Віра Чайковська висловила пропозицію створити музичний супровід «Пливе кача». Всі члени ради одностайно винесли пропозицію про доопрацювання проекту із врахуванням зауважень і представлення інших варіантів.
14 жовтня – День захисника України. Присутній на засіданні заступник міського голови секретар міської ради Олег Свідерський повідомив про підготовку урочистих заходів до святкування цього дня. Надійшли пропозиції про відзначення свята із традиційним козацьким кулешем на території бригади, а також про організацію урочистого маршу, який в одній колоні об’єднає ветеранів ІІ-ої Світової війни, учасників війни в Афганістані і воїнів АТО. Цікавою була пропозиція про створення фотовиставки, яка розповідатиме про тих, хто у різні часи грізної небезпеки захищав Україну. Всі пропозиції для широкого обговорення будуть у соціальних мережах.
Олег Свідерський інформував і про надання земельних ділянок учасникам АТО. Станом на сьогодні подано 570 заяв, але надано лише 179 дозволів. В основному, в районі колишнього цегельного заводу. Також надаються ділянки під садівництво у районі цукрового заводу і садівничого кооперативу «П’ятидні». При виїзді на Ковель створила садівничий кооператив міська організація «Захисник». З цього приводу є домовленість з Оваднівською сільською радою, оскільки земельна ділянка належить їй. Пропозиція громадської ради – рекомендувати депутатам міської ради розглядати питання про виділення землі атовцям як окреме.
Антоніна Булавіна, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі