Допомога воїнам 14-ої бригади має бути посилена

Публікації

1 грудня відбулася щовівторкова нарада міськвиконкому з керівниками відділів. Серед поточних питань у першу чергу розглядалося використання коштів бюджетного розвитку. Міський голова Петро Саганюк зазначив, що велика сума коштів залишилася неосвоєною, а це свідчить про недопрацювання певних відділів. Не знімається питання про комунальні платежі, оскільки, як повідомив керівник «Теплокомуненерго» Роман Лисюк, газ подаватиметься відповідно до сплачених коштів. Очільник міста попросив вибачення перед громадянами за чергове відключення води, яке відбулося з вівторка на середу, 1-2 грудня, з 20-ї до 12-ї години ранку. Начальнику управління містобудування та архітектури Тарасу Кибі дано завдання підготувати проект пам’ятника Небесній Сотні та героям у боротьбі за незалежність України, а також проект фонтана, який планується у центрі міста. Знову гостро ставиться питання про допомогу бійцям 14-ої ОМБр, які мають потребу в тепловізорах та теплому одязі. Також потрібно зробити ремонт у квартирі Упорових. Петро Саганюк у черговий раз закликав усі структурні підрозділи міськвиконкому дотримуватися виконавчої дисципліни, проявляти коректність і культурне ставлення до відвідувачів, провести роз’яснювальну роботу щодо місць знаходження управлінь і відділів.
Після наради відбулася традиційна зустріч міського голови із представниками місцевих ЗМІ.
-Петре Даниловичу, чи є у місті ліміти на газ?
-Нарешті в Києві зрозуміли, що цю проблему потрібно розв’язувати. «Теплокомуненерго» боргів не має, але є різниця в тарифах і непроплата з боку певних громадян та організацій. Міський бюджет за енергоносії заплатив півмільйона гривень.
-Яка ситуація з котельнею на вулиці Устилузькій?
-Котельня працює. Очікуємо, що будуть нижчі тарифи. Потрібно шукати інвестора, який би забезпечив ще і якість роботи котельні.
-Настав останній місяць року. Які підсумки 11 місяців 2015 року?
-Нормально завершуємо рік. Перевиконали бюджет. У грудні проведемо сесію, підкоригуємо бюджет на наступний рік. Завершується реалізація проекту «Чиста вода». Ще раз прошу вибачення у громадян міста за відключення води, але думаю, що відключень більше не буде.
-Ви казали про посилення допомоги військовим. Чим це викликано?
-Військові мають потребу в теплих речах. Буде сесія, і запросимо волонтерів, обговорюватимемо це питання. Сподіваємося, що відгукнеться і громада міста. Апарат міськвиконкому перерахує одноденний заробіток.
-Є проект про роздержавлення ЗМІ. Ваша думка з цього приводу?
-Я думаю, що ЗМІ можна привітати. Тепер газети матимуть більше свободи. Не буде тиску влади.
Антоніна Булавіна, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі